Allied Telesis spouští nové webové stránky

Chiasso, Švýcarsko/ Bothell, USA, 10. dubna 2007 – Allied Telesis, světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou infrastrukturu, dnes oznámil spuštění nových webových stránek na portálu www.alliedtelesis.com. Nový web byl kompletně přepracován a připraven s ohledem na maximální použitelnost pro zákazníky a partnery.
Allied Telesis spouští nové webové stránky

Mezi novinky patří jednodušší výběr klíčových vertikálních trhů, kde zákazníci najdou popis řešení pro své odvětví, a rovněž reorganizace sekce Řešení, kde jsou uvedeny aplikace, které umožňují tvořit pomocí sítí zisk (oblast řízených služeb), a aplikace pro optimalizaci sítí (oblast IT infrastruktury).

Rozsáhlá nabídka produktů Allied Telesis je nyní v zájmu rychlejšího hledání rozčleněna podle produktových řad. Výraznější a modernější podobu mají i průvodci výběrem produktů. Sekce samoobslužné zákaznické podpory „Zdroje“ nabízí aktualizované technické informace a multimediální prezentace produktů.

Přepracováno bylo rovněž uživatelské rozhraní sekce Služby/Podpora. Společnost Allied Telesis zde zákazníkům poskytuje on-line dokumentaci a aktualizace softwaru, a tím i odpovědi na většinu dotazů týkajících se produktů.

„Nová podoba webového portálu s milióny shlédnutých stránek ročně je důkazem našeho zaměření na zákazníky a obchodní partnery. Zvýšené investice  do našich webových nástrojů přináší snazší a rychlejší přístup k produktovým informacím, aktualizacím a podnikovým řešením“, uvádí Maik Lankau, president pro Evropu a senior vicepresident pro celosvětový prodej společnosti Allied Telesis.

Úspěch péče o spokojenost zákazníků a partnerů společnosti Allied Telesis podtrhuje popularita aktuálních upozornění na aktualizace v oblasti podpory, dokumentace a podnikových novinek dostupná prostřednictvím XML RSS kanálů. Kompletně přepracovaná a naplněná nejnovějšími informacemi je celá databáze, na které web stojí, což kromě jiného urychlují a usnadní doplňování nového obsahu na stránky PartnerPortálu určeného pro VAR prodejce produktů Allied Telesis ze všech částí světa.

Provedení nových webových stránek odráží podnikovou strategii Allied Telesis, která spočívá ve využívání osvědčených interních procesů a jejich zavádění ve všech pobočkách. Společný programový základ bude nyní sloužit většině regionálních webů a zajistí jednotný vzhled a podání stránek a zároveň i efektivnější využití podnikových marketingových a finančních zdrojů.

Během několika příštích měsíců budou na nových webových stránkách spuštěny ještě další aplikace a rozšířený obsah. Kromě lokalizace do řady různých jazyků se zákazníci mohou těšit na novou pomůcku, která jim poradí s výběrem nových produktů na místo dosluhujících zařízení, nový on-line formulář pro podávání reklamací, který nahradí dosavadní papírovou proceduru, a rovněž na rozšířené zdroje v oblasti on-line školení a testování.

Váš názor Další článek: Anatomie Radeona X2900 XTX na spoustě fotografií

Témata článku: Nová aktualizace, Nový zdroj, Nový zákazník, Podnikový produkt, Nový produkt, Nová sekce, Dosavadní informace, Zvýšený obsah, Podniková část, Nová oblast

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší