All-in-One ThinkCentre A70z od Lenova kombinuje styl, vysoký výkon a cenovou dostupnost

All-in-One ThinkCentre A70z od Lenova kombinuje styl, vysoký výkon a cenovou dostupnost

Společnost Lenovo mění svoji řadu firemních desktopů ThinkCentre uvedením prvního stolního počítače typu „vše v jednom“ (All-in-One, AIO) - ThinkCentre A70z. AIO postavený pro potřeby jak malých a středních podniků (SMB), tak i velkých korporací, přináší alternativu k tradičním stolním počítačům, přičemž jeho cena začíná už na 16 490 Kč bez DPH. Tento výkonný all-in-one počítač s procesory Intel Core2 Duo a jako jeden z počítačů společnosti Lenovo certifikovaných pro Windows 7 garantuje i rychlý náběh operačního systému. ThinkCentre A70z ušetří uživatelům až 70 procent místa, jeho nastavení a obsluha zabere méně času a navíc spotřebuje méně energie než tradiční stolní počítače. Současně tento AIO dodává dnešní moderní kanceláři stylový nádech.

Klikněte zde pro video ukázku ThinkCentre A70z.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

ThinkCentre A70z šetří místo, čas i peníze

Kompaktní ThinkCentre A70z je vybavený 19palcovým širokoúhlým LCD monitorem s poměrem stran 16:10 s širokým černým rámečkem, který zapadá do každého kancelářského prostředí. Na stole zabírá tento AIO méně místa než tradiční stolní počítač a monitor a díky radiálnímu stojanu může být také namontován v kanceláři přímo na zeď, nebo opřen o stojan stejným způsobem jako funguje rám obrazu. Jediný napájecí kabel pak pomáhá odstranit nevzhlednou změť kabelů, se kterými se potýká většina uživatelů stolních počítačů, vestavěný držák na zadní straně monitoru umožňuje snadnou přepravu.

Úspora prostoru přesto neznamená uskrovnění se v oblasti výkonu. AIO ThinkCentre A70z nabízí:

  • procesory Intel od Pentium až po Core 2 Duo pro vysoké požadavky na výkon
  • podporu DirectX 10 pro náročné hry a high-endové 3D aplikace
  • DVD vypalovačku, šest USB portů, dva reproduktory
  • 1,3 megapixelovou webkameru s vysokým rozlišením
  • podporu až pro 500GB datové úložiště pro ukládání řady fotografií, hudby a pracovních souborů

Díky jednoduchému nastavení, nastartování za méně než 35 sekund a až o 28 procent rychlejšímu času vypnutí AIO výrazně šetří čas. Cenově dostupný AIO je také vybaven technologií ThinkVantage společnosti Lenovo. Tyto nástroje pomáhají firmám šetřit peníze tím, že zvyšují produktivitu práce a snižují časy prostojů. Kromě toho pomáhá Lenovo Power Manager TVT společnostem šetřit elektrickou energii tím, že umožňuje dálkové nasazení schémat napájení a globálních nastavení. ThinkCentre A70z přichází nejen s vysokou energetickou účinností v souladu se standardem Energy Star 5.0, ale i s dalšími úsporami – pomocí Power Manager pomáhá ušetřit přibližně 65 dolarů za rok oproti předchozím řešením stolních počítačů a monitorů Lenovo.

Ceny a dostupnost

ThinkCentre A70z All-in-One je již nyní k dispozici našem trhu za doporučenou koncovou cenu začínající na 16 490 Kč bez DPH. Lenovo nabízí ThinkCentre A70z s 3letou zárukou

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.

Témata článku: All In One, Kancelářské stoly, Stolní počítače, All-in-one počítač, Stolní počítač

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí