All-in-one počítače Aspire U přináší nové dotykové rozhraní

All-in-one počítače Aspire U přináší nové dotykové rozhraní

Acer navrhuje produkty, které umožňují uživatelům dostat se až za limity. S tím na mysli byly navrženy all-in-one (AIO) počítače Acer Aspire série U, které jsou designovými klenoty. Kombinují nejmodernější ergonomii a nestárnoucí eleganci. Extrémně tenký 35mm profil přidá moderní minimalistický dojem všude, kam počítač umístíte. Náklon v rozmezí 30 až 80 stupňů přináší nejpohodlnější dotykové ovládání. Samozřejmostí je také přítomnost pokročilých funkcí, které poskytnou prémiový obraz, zvuk i výkon.

"Plovoucí" design

Série Aspire U přichází se dvěma modely: 23" Aspire 5600U a 27" Aspire 7600U. Oba se mohou pochlubit 35 mm tenkým profilem a Full HD (1 920 × 1 080 px) displejem s LED podsvícením. Celá přední část AIO je překryta odolným sklem s průhlednou základnou, která zaujme hned na první pohled a vyvolává dojem, že se počítač vznáší ve vzduchu. K oběma modelům Aspire U je dodáván set bezdrátové klávesnice a myši, který má také černé a průhledné prvky, aby byl s AIO patřičně sladěn.

Náklon pro ergonomické dotyky
Pro nejlepší zážitky z obrazu i dotykového ovládání lze obrazovku Aspire U naklonit v širokém rozmezí od 30 do 80 stupňů, a to pouhým stiskem prstu. Hladký náklon umožňuje exkluzivní návrh posuvného závěsu. Třicetistupňový náklon promění AIO ve velký stolní zábavní tablet – ideální pro hraní her s jedním či více hráči nebo pro společné prohlížení fotografií s přáteli.Osmdesátistupňový náklon zase přináší nejlepší úhel, při kterém si můžete vychutnat filmy ve Full HD kvalitě.

Pokročilá dotyková technologie
Aspire U přidává novou interakci člověka s počítačem. Podporuje multidotykové ovládání s rozpoznáváním až deseti dotyků najednou, AIO tak může být ovládán více uživateli současně. Zabudovaná webová kamera s plným HD rozlišením videa navíc podporuje rozpoznávání ručních gest. Nabízí tak zcela nový intuitivní způsob nejen hraní her, ale také ovládání počítače – perfektní pro zvědavé a aktivní jedince.

Klepněte pro větší obrázek

Výkonné zábavní centrum
Komponenty se špičkovou kvalitou obrazu a zvuku dělají z Aspire U elegantní zábavní centrum. Full HD displej s vysokým jasem spolupracuje s technologií Acer Engine Color CineBoost pro optimální podání barev. V kombinaci s výkonnou grafickou kartou si tak budete moci vychutnat vysoce kvalitní ostrý obraz při hraní her, sledování filmů i prohlížení fotek. Vyladěné reproduktory s prostorovým zvukem přidají k vynikajícímu vizuálnímu zážitku ještě působivé ozvučení.

Optická Blu-ray mechanika, televizní tuner a multiformátová čtečka paměťových karet završují multimediální zážitek, který sdružuje všechny lákadla digitální doby – od filmů, her, fotek až po televizi.

Speciálně vyrobený montážní kit VESA přináší ještě větší úsporu prostoru. Díky umístění na zeď budete mít při sledování HD obrazu pocit, jako byste byli v kině. Pro propojení s jiným počítačem, herní konzolí, monitorem či televizorem můžete využít zabudovaný jak HDMI® vstup, tak i HDMI výstup.

Široké pozorovací úhly a pokročilé technologie
Displej u modelu Aspire 7600U nabídne široké pozorovací úhly, obraz i barvy jsou tak stejné při pohledu z kteréhokoliv úhlu. Kromě toho je tento model vybaven technologií NFC (Near Field Communication), která umožňuje snadné placení účtů. Rychlé bezdrátové nastavení provedete jednoduše tak, že přiložíte mobilní zařízení (tablet, smartphone) blízko k obrazovce.

Série Aspire U poskytne špičkový výkon díky třetí generaci procesorů Intel® Core™, rychlé dedikované grafické kartě a volitelnému SSD pro rychlé spouštění systému. S těmito skvělými funkcemi si mohou uživatelé vychutnat plynulý multitasking, neuvěřitelnou zábavu a zvýšit produktivitu práce.

Součástí AIO Aspire U je software AcerCloud, pohodlné řešení pro propojení všech osobních digitálních zařízení pro přístup odkudkoliv a kdekoliv. Hudbu, fotky, videa i dokumenty uložené na hlavním počítači lze snadno sdílet mezi jinými zařízeními, a to i v případě, že se počítač nachází v režimu spánku.

Cena a dostupnost

Prodej AIO Aspire U začal 26. října 2012. Pro podrobnější informace o dostupnosti, specifikaci jednotlivých modelů a jejich cenách navštivte stránky www.acer.cz.

Témata článku: Acer Aspire One, Aspire, Elegance, Field, Full, Full HD, Vesa, Ergonomická klávesnice, Led televizory, Nejlepší televize, Televize LED, All-in-one počítač, Velký náklon, Pokročilá technologie, Prostorové gesto, Propojené zařízení, Dotyková obrazovka, Pozorovací úhel, Tenký film, Široký úhel, Tenký model, Hraná hra, Ozvučené video

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí