Aleksandar Pantelič postupuje do regionálního managementu Fujitsu Siemens Computers

Aleksandar Pantelič postupuje do regionálního managementu Fujitsu Siemens Computers

Novým členem regionálního manažerského týmu společnosti Fujitsu Siemens Computers byl jmenován Aleksandar Pantelič. Bude zodpovídat za rozvoj infrastrukturálních služeb v regionu CEE (střední a východní Evropa).Novou pozici ve společnosti Fujitsu Siemens Computers zaujme od 1. dubna současně se zahájením nového obchodního roku. Na pozici postupuje z místa ředitele společnosti Fujitsu Siemens Computers IT Product Services.

Změnou ve vedení od nového obchodního roku byl oficiálně završen proces integrace divize Product Related Services (PRS) společnosti Siemens Business Services – později přejmenované na Fujitsu Siemens Computers IT Product Services – do organizační struktury Fujitsu Siemens Computers. Na trhu tak vznikl jeden organizační subjekt s komplexním portfoliem produktů i služeb v oblasti IT infrastruktury.

Generálním ředitelem integrované společnosti zůstává Tomáš Rutrle. Ten k posunu kolegy dodává: „Děkuji Aleksovi za práci, kterou pro naši divizi IT služeb vykonal. Podařilo se mu vybudovat silný a kompetentní tým a já mu přeji, aby tento úspěch zopakoval i na regionální úrovni."

Váš názor Další článek: ČTK spekuluje: Je portál Seznam.cz na prodej?

Témata článku: Siemens, Fujitsu Siemens, Obchodní ředitel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší