Alcatel získal od časopisu INTERNET TELEPHONY ocenění INTERNET TELEPHONY Excellence Award pro rok 2005

2. listopadu 2005
Na světě je Mozilla Firefox 1.5 RC1
Platforma Alcatel OmniPCX Enterprise byla vybrána jako vysoce kvalitní řešení VoIP/IP telefonie.
Alcatel získal od časopisu INTERNET TELEPHONY ocenění INTERNET TELEPHONY Excellence Award pro rok 2005

Calabasas, Kalifornie – 2. listopadu 2005 - Společnost Alcatel oznámila, že časopis INTERNET TELEPHONY (www.itmag.com) vydávaný společností Technology Marketing Corporation (TMC) udělil řešení Alcatel OmniPCX Enterprise ocenění INTERNET TELEPHONY Excellence Award pro rok 2005. Časopis INTERNET TELEPHONY je od roku 1998 uznávaným médiem, které se specializuje na technologie VoIP.

Alcatel OmniPCX Enterprise je v celosvětovém měřítku nejprodávanější komunikačním systémem na bázi IP určeným pro potřeby středně velkých a velkých podniků v oblasti hlasové a datové komunikace. Řešení společnosti Alcatel spojuje tradiční hlasovou technologii s nejmodernější IP platformou a poskytuje tak efektivní, ucelené a škálovatelné řešení komunikace pro firmy, které pečlivě sledují své náklady a které chtějí na technologii IP migrovat svým vlastním tempem.

Vítězové ocenění INTERNET TELEPHONY Excellence Award pro rok 2005 jsou zveřejněni v říjnovém vydání časopisu INTERNET TELEPHONY.

O společnosti TMC
Společnost Technology Marketing Corporation (TMC) vydává dva tištěné časopisy: Customer Interaction Solutions a Internet Telephony; pět digitálních publikací, SIP Magazine, Speech-World, WiFi Telephony Magazine, VoIP Developer, WiMAX Magazine; a online publikace TMCnet.com, Planet PDA Magazine, WiFi Revolution, Alternative Power a BiometriTech. Je prvním vydavatelem, který testuje nové produkty ve vlastních laboratořích TMC Labs. TMC produkuje konference INTERNET TELEPHONY, VoIP Developer, Speech-World, IP Contact Center Summit a Global Call Center Outsourcing Summit. TMCnet.com publikuje více než 25 tématických online bulletinů. Další informace o společnosti TMC najdete na www.tmcnet.com.

O společnosti Alcatel
Společnost Alcatel dodává telekomunikačním operátorům, poskytovatelům internetových služeb a podnikům komunikační řešení, která jim umožňují poskytovat zákazníkům nebo zaměstnancům hlasové, datové
a video aplikace. Z pozice vedoucího dodavatele pevných a mobilních širokopásmových sítí, aplikací
a služeb pomáhá Alcatel svým partnerům a zákazníkům budovat širokopásmový svět, v jehož středu stojí uživatel. V roce 2004 dosáhl tržeb 12,3 miliardy eur, má 56 000 zaměstnanců a působí ve více než 130 zemích. Další informace o společnosti Alcatel najdete na internetové adrese: http://www.alcatel.com.

Témata článku: Internet, Microsoft Office, Excel, Technology Corporation, Velký vydavatel, Velká komunikace, Developer, Alcatel, Tempus, Revolution, Sip

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje