Alcatel-Lucent představil svoji novou tvář

Praha, 1. prosince 2006 – Společnost Alcatel-Lucent představila nové jméno a logo, která budou reprezentovat největšího dodavatele komunikačních technologií na světě. Nová značka symbolizuje hladké spojení dvou organizací a firemních kultur a záměr firmy obohacovat život lidí prostřednictvím proměny způsobů, jakými svět komunikuje.
Alcatel-Lucent představil svoji novou tvář

„Kombinované jméno firmy Alcatel-Lucent nám umožní zúročit vysokou hodnotu značek obou původních firem,“ říká předseda správní rady Serge Tchuruk. „Spojené jméno firmy vysílá také zprávu našim zákazníkům o kontinuitě našeho působení.“

 

Nové logo Alcatel-Lucent je stylizovaná verze ručně psaného symbolu nekonečna se zapracovanými písmeny A a L. Vše je plynulé a nekonečné. Fialová barva loga symbolizuje ambici a asociuje tvořivost, moudrost a důstojnost.

 

„Naše nové logo představuje v budoucnosti nekončící vývoj a náš závazek být silným partnerem našich zákazníků na celém světě,“ uvedla generální ředitelka společnosti Alcatel-Lucent Patricia Russo.

 


O společnosti Alcatel-Lucent

Společnost Alcatel-Lucent dodává poskytovatelům služeb, firemní klientele a státní správě na celém světě řešení, která umožňují koncovým uživatelům využívat hlasové, datové a obrazové komunikace. Jako lídr v oblasti pevných, mobilních a konvergentních širokopásmových sítí nabízí Alcatel-Lucent komplexní komunikační služby lidem, ať jsou doma, v práci nebo na cestách. Se 79 tisíci zaměstnanci a pobočkami ve 130 zemích světa je Alcatel-Lucent místním partnerem s celosvětovým dosahem. Společnost má nejzkušenější globální servisní tým v oboru a disponuje jednou z největších výzkumných, technologických a inovačních kapacit. Alcatel-Lucent dosáhl v roce 2005 předběžných kombinovaných výnosů 18,6 miliardy eur, operuje z Francie a jeho vedení sídlí v Paříži.

Více na www.alcatel-lucent.com.

Váš názor Další článek: První myš s infračerverným senzorem od Razeru pro praváky

Témata článku: Alcatel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší