Aladdin uvolnil ekonomický informační systém zdarma

30. září 2008
Sony nabídne 8× Blu-ray vypalovačku
Aladdin uvolnil ekonomický informační systém zdarma

Dne 29.9.2008 byla vydána nová verze ekonomického informačního systému Aladdin 5.2 vhodného pro menší až středně velké firmy. Aladdin zahrnuje okruhy účetnictví, DPH, personalistiku a mzdy pro malé i velké organizace, pokladní evidenci, bankovní výpisy a příkazy, fakturaci, majetek, sklady, objednávky, správu vozidel, knihu jízd, evidenci smluv, pošty atd.

Tato verze je, jako první systém typu klient-server, uvolněna pro menší firmy zdarma a pro větší firmy za velmi výhodné ceny. Podrobnosti naleznete na stránkách www.aladdin.cz, kde si můžete tento systém stáhnout, vyzkoušet a případně hned začít používat.

Aladdin, s.r.o., vyvíjí ekonomický informační systém Aladdin od roku 2001. Za tu dobu se z Aladdina stal komplexní systém nabízející klientům uživatelsky vstřícné a logicky provázané prostředí pro každodenní práci celé firmy - obchodu, skladu, účtárny, personalistů a managementu.

Kromě vývoje software se společnost Aladdin, s.r.o., zabývá také poskytováním daňového poradenství a dodavatelským zpracováním účetnictví a mezd. Zkušenosti a připomínky zaměstnanců, daňových poradců a spolupracujících auditorů jsou pro vývojáře IS Aladdin bohatým zdrojem námětů na nové funkce a vylepšení systému.

Témata článku: Evidence, Pokladní systémy, Bohatá zkušenost, Auditor

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje