Akcie Ness Technologies se obchodují na nejprestižnějším trhu NASDAQ Global Select Market

Hackensack (New Jersey, USA), 19. července 2006 - Společnost Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC), globální poskytovatel IT řešení a služeb, byla zařazena na nový akciový trh Global Select Market, který je součástí burzy NASDAQ. NASDAQ Global Select Market klade nejvyšší nároky na kvalitu titulů za všech světových akciových trhů, především z hlediska finančního zdraví společností a likvidity. Akcie Ness Technologies se dříve obchodovaly na trhu NASDAQ National Market.
Akcie Ness Technologies se obchodují na nejprestižnějším trhu NASDAQ Global Select Market

Od 3. července jsou akcie kotované na burze NASDAQ rozčleněny do tří trhů podle kvality - NASDAQ Global Select Market, NASDAQ Global Market a NASDAQ Capital Market. NASDAQ také plánuje pro jednotlivé kategorie zavést nové indexy.

 

„Kritéria pro zařazení do NASDAQ Global Select Market jsou nejpřísnější na světě. Ness Technologies je příkladem přední firmy ve svém oboru, která dokázala splnit nejvyšší požadavky na kvalitu akcií,“ řekl vicepresident burzy NASDAQ Bruce Aust.

 

NASDAQ oznámil přechod na novou klasifikaci titulů v únoru 2006. Na všech třech trzích platí přísné standardy pro kotaci akcií a striktní požadavky na řízení firem. Další informace o trhu NASDAQ Global Select Market naleznete na adrese www.nasdaq.com/GlobalSelect.text

Témata článku: Nasdaq, Global, Select, Market

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje