AirLive představuje nejvýkonnější bezdrátový-b/g/n router a pokrytím až 2,6 km

AirLive představuje nejvýkonnější bezdrátový-b/g/n router a pokrytím až 2,6 km

AirLive, jedna z nejpokročilejších značek v komunikacích a bezdrátových technologiích představuje nejvýkonnější bezdrátový-b/g/n router a pokrytím až 2.6km. AirLive N. Power je první Wireless-N router poskytující 2000mW výstupního výkonus přiloženou 3dBi anténou (1000mW bez antény). Ve výsledku, N.Power je schopen pokrýt až 10x větší oblast než normální AP.

AirLive N. Power je nejvýkonnější bezdrátový b/g/n router na světě, protože má maximální výstupní výkon 2 Watt. Je tady až 10x výkonnější než konvenční AP. To může okamžitě vyřešit vaše požadavky po širším pokrytí signálem. Dvě zařízení N. power můžete bezdrátově spojit se standardní anténou až na 2,6km. To je až 9x větší vzdálenost ve srovnání se standardními AP/routery. Výstupní výkon je nastavitelný od12dBm do 30dBm – díky tomu můžete snadno nastavit přesně dle Vašich potřeb.

Klepněte pro větší obrázek

Dále obsahuje USB 2.0 port pro sdílení dat via FTP, Multiple SSID a bandwidth kontrol funkci. Pasivní PoE port je ideální pro instalaci v místech, kde není dostupná elektřina. Díky R-SMA konektoru můžete snadno vyměnit anténu za jinou, která bude lépe vyhovovat Vašim potřebám.

“Příchod našich nejsilnějších bezdrátových zařízení je významný, protože se jedná o plně vybavená zařízení vyhovující drtivé většině potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Díky vynikajícímu pokrytí rychlým signálem je N.Power ideální pro hotely, školy, parky, nákupní centra, … - díky tomu můžete použít daleko menší množství zařízení na pokrytí stejného prostoru a výrazně tím šetříte náklady na výstavbu bezdrátové sítě." řekla Beesha Lin, Sales a Marketing ředitelka AirLive.

AirLive N.Power má dvě možnosti nastavení. Pomocník, se kterým nastavíte zařízení během chvilky a pokročilé nastavení, které je určeno především profesionálům, kteří využijí funkce jako Virtual AP, kontrola propustnosti, limitace propustnosti a další více jak 100 pokročilých funkcí s možností nastavit je maximálně detailně.

Více informací zde.

Další článek: Okradený sleduje, jak teď před jeho notebookem onanuje nový majitel

Témata článku: Dostupný signál, Bandwidth, Pokročilá funkce, Bezdrátový spoj, Maximální vzdálenost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší