AirLive představila osmiportový switch POE-FSH804AT

AirLive představila osmiportový switch POE-FSH804AT

AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje nový osmiportový ethernetový switch POE-FSH804AT se čtyřmi integrovanými PoE porty.

Novinkou v portfoliu AirLive je switch POE-FSH804AT, obsahující celkem osm 10/100Mbps portů, z toho čtyři vybavené PoE (napájením po ethernetu), splňující a překračující nejen požadavky normy 802.3af, která požadovala nejméně 15W na jeden port, ale i novější a náročnější 802.3at, která mimojiné vyžaduje minimálně 25W pro každé jednotlivé připojené zařízení. POE-FSH804AT je vybaven čtyřmi napájenými PoE porty, přičemž do každého zvládne dodat maximálně 30W, celkově nejvíce 60W. Tyto porty jsou jištěny ochranou proti přetížení, pokud by došlo k situaci, kdy celkový odběr přesáhne 60W, bude jejich napájení postupně vypínáno dle priority. Priorita portů je pevně daná v konfiguraci přístroje, a to v pořadí 1-4, takže při překročení maximálního zatížení bude nejprve odpojeno napájení portu číslo 4.

Napájené PoE porty switche AirLive POE-FSH804AT jsou vybaveny automatickou detekcí, v případě že je připojen přístroj s funkcí aktivního PoE napájení, okamžitě začnou dodávat potřebných 48V napětí.

Klepněte pro větší obrázek

Samozřejmě je tento switch vybaven všemi funkcemi dnes obvyklými ve své kategorii, např. plně duplexní přenos, celková propustnost až 1.6Gbps, detekce kříženého kabelu, atd. Veškeré provozní stavy jsou zřetelně indikovány led kontrolkami.

Nový ethernetový switch AirLive POE-FSH804AT má ideální předpoklady pro to, stát se základním kamenem menších kamerových systémů, nebo bezdrátových sítí. Osloví uživatele kromě kvality a spolehlivosti především svojí schopností napájet připojená PoE zařízení a take zaujme svojí naprosto jasnou a jednoduchou konfigurací, nevyžadující žádné nastavování. Díky tomu výrazně snižuje nároky jak na montáž, tak i na obsluhu systému založeném na tomto přístroji.

Další článek: USA: pirátské stahování hudby kleslo o 17%

Témata článku: Obvyklá funkce, Switche, Nový Switch, Switch, Port, Porta, Priority, Jednotlivá značka


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 30

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

** Waze není jen navigace – je to i sociální síť s dopravními informacemi ** Mobilní aplikace skýtá široké možnosti nastavení ** Vybrali jsme pro vás 16 nejzajímavějších tipů a triků

Karel Kilián | 48

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 114Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF