Aircraft Industries zefektivní výrobu s řešením Infor

Aircraft Industries zefektivní výrobu s řešením Infor

Společnost Infor dnes oznámila, že firma Aircraft Industries, a.s., bývalý Let Kunovice (www.let.cz), přední český výrobce dopravních letadel, si za svou ERP platformu zvolila řešení Infor ERP LN, komplexní ERP systém pro společnosti ze segmentu diskrétní výroby. Cílem nasazení ERP řešení v Aircraft Industries je získat ucelený přehled o výrobních zakázkách, zvýšit efektivitu výroby a flexibilitu, a optimalizovat výrobní, distribuční a prodejní procesy.

„Výrobní společnosti v oblasti leteckého průmyslu a diskrétních odvětví vyžadují software s takovými funkcionalitami, které pomáhají zlepšit procesy v prostředí zakázkové výroby,“ řekl Václav Jakoubek, generální ředitel společnosti Infor. „Infor ERP LN je plně integrovaný systém s bohatou funkcionalitou, jež poskytuje společnostem, jako je Aircraft Industries, informační podporu pro modelování výrobních procesů vedoucí k realizaci lepších obchodních rozhodnutí a nižším celkovým nákladům na vlastnictví.“

Infor nahradí původní řešení, které společnosti sloužilo téměř dvě dekády a které jížnedostačovalo požadavkům na moderní řízení výroby letadel. Systém Infor ERP LN, který sjednotí řízení podniku na jednotnou platformu, bude podporovat veškeré procesy ve společnosti včetně řízení nabídek, zakázek, plánování výroby, vykazování času, plánování kvality, workflow a dokumentového managementu. Implementace, kterou vede implementační týmu společnosti Infor, byla zahájena 1. července 2008.

„Již od svého založení je Aircraft Industries známa po celém světě jako spolehlivý výrobce dopravních letadel,“ řekl ing. Lubomír Hartmann, generální ředitel Aircraft Industries a.s. „Řešení Infor ERP LN nám umožní ještě dále zlepšit výrobní kvalitu a úroveň služeb zákazníkům tím, že nám pomůže dosáhnout vyšší efektivity, zprůhlednění výrobních procesů, rychlejší obrátkovosti zásob a zlepšení provozního cash flow.“

Infor ERP LN poskytuje obchodně specifické funkcionality v rámci škálovatelné, vícejazyčné, otevřené platformy pro výrobce z nejrůznějších odvětví jako strojírenství, high-tech či zpracování kovů. Obsahuje specifické funkcionality jako například reportování a audit výrobních cyklů a zásob, optimalizované třídění a konsolidace faktur, konsolidace nákupních požadavků do jedné objednávky, a nové výkazy s integrovanými nákupními a prodejními objednávkami.

Váš názor Další článek: Praha nyní v Mapách Google v rozlišení deseti centimetrů na pixel

Témata článku: Letecký průmysl, Workflow, Flow, Výroba, Původní úroveň, Aircraft, Cash

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší