Ainol Novo 7 VENUS: vysoký výkon díky čtyřjádru

Ainol Novo 7 VENUS: vysoký výkon díky čtyřjádru

Společnost Satomar, s.r.o. rozšířila nabídku LCD tabletů Ainol o model VENUS, který nabízí špičkový výkon čtyřjádrového procesoru i grafické karty, podporu HDMI i paměťových karet a kvalitní IPS displej s vysokým rozlišením za velice atraktivní cenu.

LCD tablet Ainol Novo 7 VENUS je prvním tabletem Ainolu, který českým uživatelům nabídne výkonný čtyřjádrový procesor, který se doposud objevoval jen u několika málo konkurenčních přístrojů. Ainol Novo 7 VENUS obsahuje procesor ATM7029 z rodiny Cortex A9. Díky opravdu špičkovému výkonu nepředstavují pro tablet žádný problém ani ty nejmodernější hry nebo přehrávání objemných video souborů. Vysoký výkon ale pocítíte i při běžné práci s tabletem, na jeho bleskových reakcích a rychlé odezvě.

Ainol Novo 7 VENUS je vybaven 7“ IPS displejem s velmi jemným rozlišením 1280 × 800 bodů. Displej nabízí výborné pozorovací úhly a skvělou čitelnost. Díky přítomnosti HDMI konektoru lze tablet velmi jednoduše propojit s televizí a sledovat videa ve Full HD rozlišení na větší obrazovce. Interní paměť s kapacitou 16 GB lze velmi jednoduše rozšířit přídavnou MicroSD kartou o dalších až 32 GB. Pro systém je pak vyhrazena paměť RAM o kapacitě 1 GB.

Klepněte pro větší obrázek

Ainol Novo 7 VENUS se do prodeje dostává s operačním systémem Android 4.1 Jelly Bean. Komunikaci zajišťuje Wi-Fi, nicméně k tabletu můžete připojit i externí 3G modem. Díky přední (0,3 Mpx) a zadní (2 Mpx) videokameři si tak můžete užít i videokonference. Baterie má kapacitu 4 000 mAh a je schopná vydržet přibližně 8 hodin při hraní 3D her, 15 hodin při poslechu hudby či 8 hodin surfování na internetu. Tablet je dodáván v kompletní české lokalizaci s přístupem do obchodu Google Play.

Více informací o tabletech Ainol najdete na stránce www.ainol-novo.cz. LCD tablety Ainol a jejich příslušenství distribuuje v České republice společnost Satomar, s. r. o. Doporučená MOC vč. DPH a všech zákonných poplatků je pro model VENUS 4 490 Kč.

Témata článku: Bean, Jelly Bean, Venus, Wi-fi karta, Jemné rozlišení, MicroSD karta, Běžný poslech

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí