Aimtec je zlatým partnerem Microsoftu

Aimtec je zlatým partnerem Microsoftu

20. 8. 2007, Plzeň – Společnost Aimtec, technologická a poradenská firma se zaměřením na prodej softwarových řešení a vysoce kvalifikovaných služeb, získala prestižní certifikaci Microsoft Gold Certified Partner, kterou Microsoft uděluje pouze svým špičkovým partnerům. Toto ocenění potvrzuje vysokou úroveň způsobilosti a odborných zkušeností firmy Aimtec s technologiemi Microsoft a umožňuje přístup k nejaktuálnějším informacím, školením a nástrojům pro technickou podporu, které může Aimtec následně uplatnit během projektů u svých zákazníků.

Podmínkou udělení titulu Microsoft Gold Certified Partner, které je synonymem pro nejtěsnější pracovní vztah se společností Microsoft, je splnění několika náročných kritérií, které ověřují jednak odborné znalosti partnera, ale i praktické zkušenosti prokázané pomocí konkrétních realizovaných projektů s produkty Microsoft. Jedním z takovýchto požadavků bylo splnění podmínek pro získání kvalifikace Microsoft Competency, které identifikují a hodnotí silné stránky partnera pro určitou specifickou oblast, což umožňuje zákazníkům při výběru dodavatele informačních systémů lepší orientaci na trhu. Aimtec v rámci této kompetence získal na základě prokázaných zkušeností kvalifikace v kategoriích ISV/Software Solution (nezávislý výrobce softwaru) a Data Management Solutions (řešení pro správu dat), což deklaruje spokojenost zákazníků s nabízenými produkty a službami firmy Aimtec právě v těchto oblastech. Neméně důležitou součástí celého procesu bylo také úspěšné zvládnutí testu kompatibility integrovaného logistického řešení firmy Aimtec  DCI+ s platformami Microsoft SQL Server a Microsoft Windows Server.

Úspěšné zvládnutí všech požadavků pro získání statutu Microsoft Gold Certified Partner je pro firmu Aimtec nejen velkým oceněním dosavadní spolupráce s firmou Microsoft, ale zároveň dalším z kroků v rámci podnikové strategie zahrnující snahu o neustálý rozvoj a zvyšování kvality nabízených produktů a služeb v oblasti informačních technologií pro stávající i potencionální zákazníky.

Témata článku: Microsoft, Odborná znalost, Úspěšný produkt, Gold, Pracovní zkušenost, Odborný titul, Úspěšný test, Nezávislý titul

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje