Agentura Virklis zastupuje společnost Livingston

18. října 2009
Ke stažení: Virtuálně na PC

Agentura Virklis začala poskytovat služby v oblasti public relations společnosti Livingston, která je evropským lídrem v oblasti pronájmu IT technologií a prezentační techniky.

Agentura Virklis si klade za cíl představit českému trhu produkty společnosti Livingston, které jsou v mnoha ohledech jedinečné a patří ke špičce ve svém oboru.

Spolupráce společnosti Livingston s agenturou Virklis zahrnuje kompletní oblast public a media relations. Jedná se především o mediální komunikaci v produktové i korporátní oblasti a budování korporátní image s cílem profesionální prezentace společnosti Livingston a jejích produktů směrem k médiím a veřejnosti. Komunikace bude cílena především na odbornou a novinářskou komunitu, jíž Virklis plánuje seznámit s výhodami pronájmu informačních technologií, prezentační techniky či další elektroniky.

„V první fázi spolupráce se zaměříme na oživení povědomí o aktuálních možnostech a přínosech pronájmu IT technologií a o společnosti Livingston coby jeho předním poskytovateli,“ popsal jeden z prvních úkolů Martin Schenk, ředitel agentury Virklis.

„Na Virklis se obracíme s plnou důvěrou po zkušenostech z dřívější spolupráce a několika současných jednorázových projektů. Věříme, že kvalitní PR pomůže naší společnosti v dalším růstu i v dnešních ekonomicky málo příznivých časech,“ dodal Daniel Dušek, managing director pro střední a východní Evropu společnosti Livingston.

Další článek: Ke stažení: Virtuálně na PC

Témata článku: , , , , ,