Affiliate program Direct pojišťovny odměňuje vlastníky webových stránek

15. května 2010
Test osmi výkonných grafik
Affiliate program Direct pojišťovny odměňuje vlastníky webových stránek

ZA DVA MĚSÍCE FUNGOVÁNÍ MÁ PROGRAM VÍCE NEŽ STO PARTNERŮ

DIRECT Pojišťovna nabízí od března vlastníkům webových stránek tzv. Affiliate program, v rámci kterého získávají finanční odměnu za umístění banneru DIRECT Pojišťovny na svých internetových stránkách. Finanční odměna je vyplácena za každého návštěvníka, který prostřednictvím tohoto banneru přejde na web DIRECT Pojišťovny, kde následně provede kalkulaci pojistného nebo si rovnou sjedná pojištění.

„Jsme jedním z průkopníků Affiliate marketingu mezi pojišťovnami. Zapojení do našeho programu je maximálně jednoduché, stačí se jen zaregistrovat na našem webu a vybraný reklamní formát poté umístit na své stránky,“ říká Ondřej Vích, internet manažer DIRECT Pojišťovny. Registrace do Affiliate programu je snadná a rychlá a samotné vložení banneru probíhá pomocí zkopírování HTML kódu. K dispozici je velký výběr reklamních prvků a formátů, včetně textových.

„Naše očekávání ohledně zájmu o Affiliate program byla velice rychle překonána, neboť v současné době je do programu zapojeno už více než sto partnerů,“ dodává Ondřej Vích.

Příklad

Pokud internetové stránky s průměrnou návštěvnosti 15 000 unikátních návštěvníků měsíčně vygenerují cca 300 – 500 kalkulací za měsíc, přijde si dotyčný majitel těchto stránek při ceně padesát korun za jednu kalkulaci na 15 000 – 25 000 korun. Je však možné získat i další odměny, a to přímo za sjednané pojistky.

Atraktivitu Affiliate programu DIRECT Pojišťovny zvyšuje několik úrovní odměn. V případě, že partner pravidelně dodává významné objemy kalkulací a pojistek, je následně motivován také dalšími bonusy. DIRECT Pojišťovna svým partnerům nabízí rovněž speciální sadu bannerů, která uživatelům jejich stránek umožní získat speciální slevu jako bonus k aktuálním nabídkám.

Technologické zázemí pro Affiliate program poskytuje renomovaná společnost TradeDoubler. Operátorem sítě je osvědčená společnost VIV NETworks.

Více informací na www.direct.cz/o-nas/affiliate.

Další článek: Test osmi výkonných grafik

Témata článku: Odměna, Vybraný formát, Direct X, Bonus, Affiliate, Banner, Direct Marketing, Direct


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 50

Proč teď nedává smysl kupovat notebook a kdy přijde ten správný čas

Proč teď nedává smysl kupovat notebook a kdy přijde ten správný čas

** Během pár týdnů přijdou na trh výkonnější notebooky ** Čím dražší notebook vybíráte, tím víc se vám změní nabídka ** Také lehké notebooky budou téměř herní

Tomáš Holčík | 49Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky