Aerosol Service si vybral systém Abra

AEROSOL SERVICE s.r.o., zabývající se výrobou a prodejem polyuretanové pěny a technických aerosolů, si vybral systém od společnosti ABRA Software.
Aerosol Service si vybral systém Abra

Právě tato společnost si vybrala informační systém od ABRA Software, českého dodavatele informačních systémů. Důvodem tohoto rozhodnutí byla především možnost růstu při rozšíření společnosti.

„Důvod, proč nás společnost ABRA přesvědčila pro výběr právě jejich systému je úctyhodný počet instalací v České republice a nabízený servis. V neposlední řadě sehrálo úlohu i to, že díky řešení od společnosti ABRA Software jsme schopni pokrýt naše požadavky na bezproblémové řízení chodu firmy“ , uvedla vedoucí projektu na straně zákazníka, paní Vymyslická, ze společnosti Aerosol Service.

Zavedením informačního systému ABRA G3 by se mělo docílit zjednodušení skladové a výrobní evidence a s tím spojené administrativní pracnosti. V současné době probíhá první fáze implementace. Ve druhé fázi bude zahájena implementace výrobních modulů. Se systémem bude pracovat devět současně pracujících uživatelů.

Témata článku: Software, Fáze

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji