AEC opět obhájila certifikát systému řízení informační bezpečnosti

AEC opět obhájila certifikát systému řízení informační bezpečnosti

AEC, člen Cleverlance Group, úspěšně obhájila dodržování požadavků definovaných normou ISO/IEC 27001:2005. Společnost se tak může i nadále prokazovat certifikovaným systémem řízení informační bezpečnosti (ISMS).

Pro AEC je tato certifikace klíčovou záležitostí, neboť v její nabídce jsou služby z oblasti informační bezpečnosti. Součástí jejího portfolia je nejen samotný návrh a implementace systému řízení informační bezpečnosti, ale s tím související služby jako identifikace a ohodnocení informačních rizik, definice a implementace vhodných protiopatření, návrh a implementace technické bezpečnosti, penetrační testy a audity informačních systémů, návrh bezpečnostních procesů a zpracování dokumentace, audity a prověrky bezpečnosti a další.

“Certifikace dle ČSN ISO/IEC 27001 je pro naši společnost nezbytností. Nejen, že její držení je pro nás vzhledem k nabízeným službám téměř dogma, ale stále častěji je nutnou podmínkou v řadě obchodních případů. Dáváme také jasný signál všem našim partnerům a zákazníkům, že data a citlivé informace našich klientů jsou u nás v naprostém bezpečí a podléhají těm nejvyšším bezpečnostním pravidlům,“ uvedl Managing Director společnosti AEC Vladislav Němec.

Témata článku: Bezpečnostní služba, Dogma, Audit, Němec

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje