Advantel snižuje ceny předplacených telefonních účtů smartcall

Společnost Advantel, a.s., český alternativní operátor v oblasti předplacených telefonních služeb, dnes oznámila, že i přes zvýšení sazby DPH u telekomunikačních služeb nebude zvyšovat koncové ceny s daní u svých předplacených Telefonních účtů Smartcall. Cena bez DPH za použití hlasových služeb Smartcall se tak pro koncového uživatele oproti loňským tarifům výrazně sníží.
Advantel snižuje ceny předplacených telefonních účtů smartcall

„Společnost Advantel pod značkou Smartcall dlouhodobě nabízí cenově výhodné telefonní služby. Na rozdíl od většiny telekomunikačních operátorů jsme se rozhodli nepromítnout zvýšení sazby DPH do koncových cen předplacených Telefonních účtů Smartcall. Naši zákazníci tedy budou moci i nadále volat již za pouhou 1,90 Kč za minutu včetně DPH do většiny západoevropských zemí, USA, Kanady a Austrálie,“ uvedl Jan Štípek, generální ředitel společnosti Advantel, a.s.

 

Telefonní účet Smartcall z nabídky společnosti Advantel, a.s. je předplacená telefonní služba založená na principu virtuální volací karty. Uživatel služby Smartcall se do systému přihlásí vytočením bezplatného přístupového čísla a vložením identifikačního kódu PIN. Po úspěšné autorizaci volající zadá cílové telefonní číslo a obvyklým způsobem uskuteční hovor. Pokud spojení proběhne úspěšně, je z kreditu uživatele po ukončení hovoru odečtena cena odpovídající platnému tarifu Smartcall. Použití služby Smartcall lze zjednodušit naprogramováním přístupového čísla do paměti telefonního přístroje a registrací jednoho nebo více telefonních čísel uživatele do systému Smartcall. V takovém případě probíhá volání automaticky, uživatel již nemusí před každým voláním zadávat přístupové číslo a identifikační kód do systému Smartcall.

 

Podrobné informace o službě Telefonní účet Smartcall jsou k dispozici na webové adrese www.smartcall.cz nebo na telefonním čísle 800 317 317.

 

- konec -

 

 


O společnosti Advantel

 

Společnost Advantel, a.s. byla založena v květnu 1999 a v září téhož roku začala nabízet předplacené služby hlasové komunikace založené na technologii „Voice over IP“. V říjnu 2002 zahájila společnost Advantel na základě udělených licencí provoz vlastní telekomunikační sítě s cílem stát se největším českým alternativním operátorem v oblasti předplacených telefonních služeb. V roce 2003 společnost Advantel dosáhla propojení své sítě s veřejnou telekomunikační sítí společnosti ČESKÝ TELECOM a.s. S využitím nejnovějších technologií, promyšlených investic, citlivého finančního plánování a významných strategických partnerství se společnosti podařilo vybudovat jednu z nejmodernějších a cenově nejefektivnějších telekomunikačních sítí na trhu, díky čemuž může garantovat optimální kvalitu a velmi výhodné sazby všech hovorů uskutečněných jejím prostřednictvím.

 

V rámci své sítě nabízí společnost Advantel pod obchodní značkou Smartcall úplné portfolio progresivních telekomunikačních produktů, mezi nimiž jsou zastoupeny předplacené telefonní karty pro mezinárodní hovory a předplacené telefonní účty určené firmám i jednotlivcům. Součástí portfolia služeb společnosti jsou rovněž předplacené karty Smartcall UNIVERSAL určené pro cenově výhodná volání ze zahraničí do České republiky, produkt T‑karta pro zvýhodněná volání z České republiky do Ruska a dalších zemí bývalého Sovětského svazu a předplacené karty Asia Call pro cenově výhodná volání do asijských destinací. V portfoliu Smartcall nechybí ani celá řada doplňkových telekomunikačních služeb.

 

Váš názor Další článek: Ericsson už opět rozdává mobily?

Témata článku: Hlas volajícího, Založený účet, Telefonní číslo, Geneva


Určitě si přečtěte

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 63

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 34

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 48

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 32

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky