Adobe pro Internet

Adobe prostřednictvím kompletní rodiny digitálních zobrazovacích produktů otevírá bránu vizuálnímu vylepšení Internetu.
Adobe pro Internet
Techniky digitálního zobrazování začínají v našem každodenním životě převládat. Setkáváme se s nimi v podobě vlastních obrázků z prázdnin až po graficky bohaté internetové stránky, které si prohlížíme. Společnost Adobe Systems Incorporated, tvůrce softwaru Adobe® Photoshop®, který je světovým standardem pro úpravy obrázků, ohlásila novou rodinu řešení pro digitální zobrazování, která komukoliv umožní podílet se na digitálním zobrazování na Internetu. Kompletní rodina produktů pro digitální zobrazování společnosti Adobe nyní zahrnuje Adobe Photoshop 5.5, Adobe Photoshop LE, Adobe PhotoDeluxe® a Adobe ActiveShare™. Jedinečná rodina produktů pro digitální zobrazování společnosti Adobe je určena celému portfoliu zákazníků od profesionálů v oblasti webového publikování po tradiční grafiky, profesionály z podnikové sféry a spotřebitele všech úrovní zkušeností.

„Rozšiřování levných digitálních fotoaparátů, osobních počítačů, skenerů a všeobecný přístup k Internetu umožnil vznik dynamické webové komunity, která podporuje široké spektrum uživatelů -- od spotřebitelů sdílejících fotografie po prosperující elektronické obchody určené pro profesionály,” řekl Bruce Chizen, výkonný viceprezident pro produkty a marketing společnosti Adobe Systems. „Jedinou kompletní rodinou produktů pro digitální zobrazování na světě pro jakoukoliv úroveň uživatele rozšiřuje Adobe své vedoucí postavení v digitálním zobrazování i na oblast Internetu. Adobe nyní nabízí řešení, která domácím uživatelům a profesionálům umožňují bezproblémový přechod mezi produkty v integrované rodině nástrojů tak, jak se jejich nároky na digitální zobrazování zvyšují.”

Na digitálním zobrazování na Internetu se nyní může podílet každý
Vizuálně bohatý obsah je na Internetu základním prvkem k získání a udržení pozornosti diváků.

Adobe nyní nabízí jedinečnou řadu digitálních zobrazovacích řešení pro Internet, která pomůže uživateli na jakékoliv úrovni.

Novinka! Adobe Photoshop 5.5. Software Adobe Photoshop 5.5 stanovující standard pro profesionály v publikování na Internetu i v tisku poskytuje první integrované řešení pro profesionály, kteří potřebují produkovat kvalitní obrazy jak pro použití na Internetu, tak pro tisk. Photoshop 5.5 obsahuje program Adobe ImageReady™, špičkovou komponentu pro produkci na webu, která bezproblémově spolupracuje s Photoshopem, čímž poskytuje ucelené tvůrčí prostředí. Tím se vyloučí nutnost používání více aplikací, která omezovala jak kreativitu tak produktivitu.

Novinka! Adobe Photoshop LE (Limited Edition). Pro nadšence v oblasti zpracování obrázků a profesionály z podnikové sféry, kteří ovládají počítač, představuje software Photoshop LE dostupnou a více než dostatečně výkonnou verzi Photoshopu, která nabízí výsledky na profesionální úrovni. Photoshop LE byl dříve nabízen pouze jako OEM řešení dodávané s jinými produkty. Nyní se bude prodávat jako samostatný produkt. Nároční vydavatelé z podnikové oblasti a seriózní amatéři, jejichž zkušenosti s úpravami obrazů překonaly Adobe PhotoDeluxe, ale kterým stačí pouze část profesionálních funkcí a ovládání, jenž nabízí Photoshop, si nyní mohou vybrat nový software Photoshop LE.

Novinka! Adobe ActiveShare a Adobe ActiveShare.com. Prostřednictvím softwaru Adobe ActiveShare a Adobe ActiveShare.com mění Adobe vizuální komunikaci na Internetu na osobnější a přístupnější běžným spotřebitelům. ActiveShare.com vytváří celosvětovou webovou komunitu sdílející fotografie, události, vzpomínky a informace. Webové prostředí ActiveShare.com usnadňuje komunikaci s ostatními, ale také poskytuje informace pomáhající začátečníkům zvládnout digitální zobrazování. Uživatelé si mohou na ActiveShare.com stáhnout software Adobe ActiveShare, který umožňuje rychle převést fotografie z různých zdrojů do počítače, provést na nich základní úpravy a pak je uspořádat do alb. Přímé propojení programu ActiveShare na ActiveShare.com umožňuje uživatelům snadno umístit své fotografie nebo dokonce alba na Internet, posílat elektronickou poštu nebo jednoduše vytvořit soukromou komunitu usnadňující udržování rodinných nebo přátelských svazků. Adobe ActiveShare a Adobe ActiveShare.com společně poskytují integrované prostředí na Webu a softwarové řešení na počítači, které i začátečníkům dovoluje vizuálně komunikovat na Internetu.

Novinka! Obrazové CD Kodak se softwarovými technologiemi Adobe. Obrazové CD Kodak, které je nyní k dispozici v USA, poskytuje výhody digitálních obrazů bez digitálního fotoaparátu. Zákazníci, kteří přinesou film na fotografické zpracování, mohou požadovat obrazové CD Kodak. Obrdží své fotografie, negativy a nový automaticky spouštěný disk CD-ROM se snadno ovladatelným softwarem pro základní úpravy obrazů. Spolu se společnostmi Kodak a Intel vyvinula firma Adobe software pro obrazové CD Kodak umožňující uživatelům vylepšit, upravit a sdílet obrazy. Programy Adobe ActiveShare a Adobe PhotoDeluxe navíc nabízejí bezproblémovou integraci s obrazovými CD Kodak.

Adobe PhotoDeluxe Home Edition 3.0. V segmentu produktů pro domácí a rodinné fotografické projekty je tento program stále nejprodávanějším spotřebitelským softwarem pro úpravy fotografií. PhotoDeluxe nabízí stovky řízených aktivit a předloh pro jakýkoliv domácí projekt a bezplatný obsah, který uživatelé každý měsíc mohou získat z Internetu. Kdokoliv se může přesvědčit, jak snadné je změnit podprůměrný snímek na drahocennou vzpomínku pro rodinu a přátele.

Adobe PhotoDeluxe Business Edition. Uživatelé z podnikové oblasti mohou snadno a rychle přizpůsobit fotografie a pak je převést do jedné ze stovek profesionálně navržených předloh pro marketing a obchod.

Každý z produktů Adobe pro digitální zobrazování nabízí těsnou integraci s kompletní rodinou oceňovaných grafických a tvůrčích aplikací -- včetně programů Adobe Acrobat®, Adobe After Effects®, Adobe GoLive®, Adobe Illustrator®, Adobe InDesign®, Adobe PageMaker®, Adobe PageMill® a Adobe Premiere® -- a uživatelům umožňuje vytvářet přesvědčivé návrhy, digitální obrazy a filmové grafiky pro Internet, multimédia a tisk.

O společnosti Adobe Systems
Společnost Adobe se sídlem v San Jose, USA vyvíjí a podporuje produkty, které pomáhají lidem vyjádřit a použít informace nápaditějším a smysluplnějším způsobem a to ve všech typech tištěných a elektronických médií. Společnost Adobe, která byla založena v roce 1982, stála u zrodu revoluce v desktopovém publikování. Dnes společnost nabízí špičkové řady aplikačního softwaru a tiskových produktů na vytváření a distribuci vizuálně bohatých komunikačních materiálů. Licence svých technologií, z nichž se mnohé staly průmyslovým standardem, udílí hlavním výrobcům hardwaru, softwarovým vývojářům a poskytovatelům služeb. Zároveň nabízí integrovaná softwarová řešení pro podniky všech velikostí. Adobe má své pobočky v Evropě a v oblasti Pacifiku, které slouží celosvětové síti dealerů a distributorů.Příjmy společnosti Adobe za rok 1998 dosáhly 1 miliardy USD.

Pro další informace navštivte webovou stránku společnosti Adobe na adrese http://www.adobe.com nebo http://www.adobeceea.com.

Váš názor Další článek: Zvolte si jiný program pro prohlížení zdroje WWW stránky

Témata článku: Internet, Indesign, After Effects, Podnikový produkt, Podnikový počítač, Kompletní úprava, LE, Zobrazování, Bezproblémové řešení, Photoshop, Adobe After Effects, Základní úprava, Profesionální grafik, Podnikový software, Adobe Premiere, Kodak, Kompletní sídlo, Seriózní použití, Integrovaný obchod, Kompletní řešení, Bohatá zkušenost, Softwarový produkt, Levné fotoaparáty digitální


Určitě si přečtěte

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 34


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky