Adobe ohlašuje první evropskou konferenci MAX

Paříž, 25. května 2007 - Společnost Adobe Systems oznámila datum a místo konání konference MAX 2007 Europe, znamenající rozšíření populární konference Adobe MAX do Evropy. Konference se uskuteční 15.-18. října 2007 v Barceloně a její hlavní přednášku přednese Kevin Lynch, viceprezident a vedoucí softwarový architekt společnosti Adobe.
Adobe ohlašuje první evropskou konferenci MAX

„Konference MAX 2007 Europe bude sloužit jako fórum pro sdílení rozvíjejících se technologií a následné cenné zpětné vazby od evropských návrhářů a vývojářů, kteří budou mít možnost setkat se se svými oborovými kolegy a partnery,“ řekl Robert Raiola, senior marketingový ředitel Adobe pro oblast EMEA. „S očekáváním rozšiřujeme komunitu MAX, abychom se mohli setkat se stovkami evropských návrhářů a vývojářů.“

Konference MAX 2007 Europe bude zahrnovat pracovní semináře a praktické prezentace, včetně laboratoře technické podpory, expozice partnerů, společenské akce a prezentace expertů z oboru. Podrobné technické semináře se budou týkat celé řady produktů a technologií od Adobe.

Společnost Adobe také do 3. srpna 2007 přijímá nominace na ceny 2007 MAX.

Váš názor Další článek: Radeon HD 2900 XT od Asusu: s vodníkem přímo od výrobce

Témata článku: Evropský partner, Robert, Senior, Europe

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší