Adobe a Interwoven – strategické partnerství

Adobe a Interwoven – strategické partnerství zaměřené na vývoj integrovaného řešení pro vytváření a správu obsahu Webu
Adobe a Interwoven – strategické partnerství
Adobe a Interwoven – strategické partnerství zaměřené na vývoj integrovaného řešení pro vytváření a správu obsahu Webu

Integrace GoLive 5.0 a TeamSite zjednoduší webový pracovní postup při budování dynamických rozšiřitelných webových serverů

San Francisko, Kalif., konference GearUp 2000 (2. října 2000) – Společnost Adobe Systems (Nasdaq:ADBE), vedoucí firma v digitálním publikování pro Web, tisk a dynamická média,

a společnost Interwoven, Inc. (Nasdaq:IWOV), vedoucí poskytovatel řešení správy obsahu na podnikové úrovni, dnes oznámily spojenectví, zaměřené na integraci jejich produktů pro vývoj Webu a správu webového obsahu. První společná snaha vedoucí k rozvoji aliance se zaměří na software Adobe® GoLive™ 5.0 a Interwoven TeamSite. Integrace GoLive a TeamSite dovolí tvůrcům Webu snadno vytvářet a spravovat velké množství Webových obsahů v průběhu práce přímo v GoLive 5.0.

“Podniky hledají snadno ovladatelné řešení, které umožní jejich expertům dodávat na Web zajímavý obsah,” řekl John Van Siclen, viceprezident vývoje pro podniky u Interwoven. “Kombinace řešení GoLive a TeamSite umožňuje uživatelům snadno přidávat obsah přímo na Web, s využitím rozvinutých funkcí platformy Interwoven pro správu obsahu. Toto je první důležitý krok v naší vzájemné spolupráci.”

Uživatelé mohou přímo z GoLive využít funkce správy obsahu na podnikové úrovni, jako je označování, zamykání a zařazení metadat. Rozšíření GoLive a TeamSite, využívající architekturu GoLive 5.0, poskytuje autorům Webu integrované prostředí, umožňující budování neodolatelných dynamických stránek v kratším čase. Navíc hybridní architektura TeamSite

v současnosti umožňuje uživatelům programů Adobe Photoshop®, Adobe Premiere® a Adobe Illustrator® využívat pokročilé funkce správy obsahu, jako je audit zdrojů, řízení kvality (Smart- Context QA) a bezpečné rozmístění obsahu.

“Obsah je klíčovou konkurenční výhodou, důležitou pro úspěšnost elektronického obchodování. Napomáhá získat a udržet zákazníky.” řekl Bryan Lamkin, viceprezident marketingu produktů u Adobe. “Integrace mezi produkty GoLive 5.0 a TeamSite umožní autorům webového obsahu přispívat různým způsobem k vytvoření zajímavějších stránek, které přispívají k věrnosti zákazníků.”

O TeamSite

TeamSite je vlajkovou lodí firmy Interwoven v oblasti softwaru pro správu obsahu na podnikové úrovni. Hybridní architektura TeamSite, vybudovaná jako otevřená platforma založená na XML, zaručuje, že společnosti mohou spravovat plné spektrum zdrojů v databázích a v systémech souborů, a to jim umožní vytvářet přesvědčivé webové prezentace. S TeamSite mohou podniky mobilizovat všechny své pracovní síly na Webu. Techničtí zaměstnanci vyžadují svobodu volby nástrojů, kdežto ti netechničtí preferují jednoduchost ovládání. Vytváření šablon XML v TeamSite umožňuje snadné zadávání obsahu, oddělení obsahu od formy a tím maximalizovat opakované využití obsahu.

Adobe GoLive 5.0

Adobe GoLive 5.0 obsahuje přes 100 nových funkcí, které vylepšují spolupráci mezi programátory a grafiky, zvyšují produktivitu a zjednodušují vytváření a správu dynamických webových stránek. S podporou SDK a JavaScriptu je GoLive 5.0 ideální platformou pro zákazníky, integrátory a vývojáře, rozšiřující vývoj webových aplikací. Dynamické vazby z Adobe GoLive 5.0 umožňují uživatelům snadno připojit a dodávat obsah z libovolné databáze kompatibilní s ODBC nebo z databáze OLE DB. Jako součást sady programů Adobe Web Collection je program Adobe GoLive 5.0, který je těsně integrovaný s programy Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe LiveMotion™, Adobe After Effects® a Adobe Premiere.

O společnosti Interwoven

Společnost Interwoven, Inc. (Nasdaq:IWOV) je vedoucí poskytovatel řešení správy obsahu na podnikové úrovni. Její nejdůležitější produkt, TeamSite, řídí vývoj, správu a nasazení klíčových obchodních webových stránek. Řešení od Interwoven jsou založena na přístupné architektuře obsahu, která slouží všem autorům obsahu a využívá rozličné webové zdroje, včetně XML, Java, rich html, multimédií a databázového obsahu. Další informace o společnosti a jejích softwarových řešeních najdete na webových stránkách Interwoven na adrese www.interwoven.com nebo pošlete e-mail na adresu info@interwoven.com.

O Adobe Systems

Společnost Adobe Systems (www.adobe.com) založená v roce 1982 vytváří softwarová řešení vyznamenaná řadou ocenění pro publikování na Internetu a tiskem. Její nástroje pro grafiku, zobrazování, dynamická média a tvorbu umožňují zákazníkům vytvářet, publikovat a distribuovat vizuálně bohatý obsah pro různé druhy médií. Ústředí Adobe je v San Jose v Kalifornii. Adobe je třetí největší softwarovou společností se sídlem v USA s ročními příjmy přes jednu miliardu dolarů.

Váš názor Další článek: Invex: Autocont představuje nové kryty řad Alivio a OfficePro

Témata článku: Nasdaq, Důležité partnerství, Adobe Premiere, Adobe Illustrator, Adobe After Effects, Softwarová platforma, Obsah, Vana, Podniková funkce, After Effects, Klíčová funkce


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky