ADATA uvádí Solid State Drive Premier SP610 2.5”

ADATA uvádí Solid State Drive Premier SP610 2.5”

Společnost ADATA Technology, přední výrobce výkonných paměťových modulů DRAM a produktů založených na čipech NAND Flash, dnes uvádí na trh disk Premier SP610 2,5“ SATA III SSD (6Gb/s). Díky SMI řadiču udržuje Premier SP610 trvale stabilní výkon při vysokých rychlostech čtení/zápisu a je vybaven i pokročilou technologii BCH ECC (Error Correction Code). Premier SP610 je ideální na upgrade PC, kde se snažíte udělat skok díky výměně mechanických disků za exponenciálně rychlejší SSD.

Disk Premier SP610 nabízí sekvenční rychlost čtení/zápisu až do 560/450 MB a rychlost 4KB náhodného čtení/zápisu až do 73,000/72,000 IOPS, což výrazně zlepšuje výkon přenosu dat. Nabízí tak vynikající výkon pro chod více operací současně, včetně her a často používaných aplikací (programů).

Technologie BCH ECC (až do 66bit/1KB) může u Premier SP610 zlepšit spolehlivost přenosu dat a účinněji chránit data. Mimo to, ve srovnání s tradičními disky, spotřebuje Premier SP610 jen zlomek energie (80mW), což prodlužuje délku jeho života a výrazně snižuje celkovou spotřebu počítačů. Série ADATA Premier SP610 obsahuje disky v kapacitě 128 GB, 256 GB, 512 GB a také masivní 1TB.

SP610 má ultra tenké tělo tloušťky pouze 7 mm, které podporují všechny štíhlé PC na trhu. Dodáván je také s 2,5 mm distančním rámečkem a 3.5“ konvertorem, aby bylo možné Premier SP610 aplikovat i do pozic tradičních mechanických jednotek. Zákazníci ADATA si mohou stáhnout bezplatný software "SSD Toolbox" pro přístup k detailním informacím o stavu jejich SSD a na rychlé změny nastavení systému pro stabilní výkon a dlouhou životnost, což poskytuje uživatelům nejspolehlivější zabezpečení dat a stability.

Témata článku: Adata, Premier, Toolbox, Tenké tělo, Dlouhá životnost, Sekvenční čtení, Sekvenční zápis

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí