Active 24 zlevňuje doménu .CZ i další koncovky

Active 24 zlevňuje doménu .CZ i další koncovky

Nejžádanější doménou na českém trhu je stále národní adresa s koncovkou .CZ. Nyní zákazníci ACTIVE 24 zaplatí za její roční registraci 179 korun. Výhodnější je také registrace evropské domény .EU i dalších koncovek. Zároveň zákazníci mohou nově zdarma využít na všech doménách službu přesměrování webu a e-mailů.

V České republice je trvale nejpopulárnější internetovou adresou národní doména .CZ. U ACTIVE 24 činí podíl registrací této domény na celkovém počtu registrovaných domén více než 60 procent. Jen v loňském roce si koupilo .CZ doménu u ACTIVE 24 asi 30 tisíc zákazníků. Ti za ni teď zaplatí při registraci 179 Kč.

Výhodnější je také registrace evropské domény s koncovkou .EU. Cena této domény je dočasně snížena na 99 Kč. Trvalé snížení ceny se dotklo koncovek .JE, .DJ a .SE. U domén SE a JE mohou zákazníci významově spojit název domény s její koncovkou a mít originální doménu ve tvaru např. honza.je nebo ukaz.se.

Zákazníci, kteří u ACTIVE 24 mají doménu, mohou nově zdarma využít přesměrování webu a e-mailů. Jde o služby Webforward a Mailforward. Prvně jmenovaná služba přesměruje návštěvníky přicházející na web s danou doménou na jinou internetovou adresu, kterou si zákazník zvolí. Služba Mailforward funguje analogicky. Přesměruje veškerou elektronickou poštu přicházející na danou doménu na jinou e-mailovou adresu. Obě služby byly dříve u ACTIVE 24 placené, nyní je mají všichni zákazníci ke všem doménovým koncovkám zdarma.

Další článek: Spekulace: Microsoft již začal s výrobou čipů pro nový Xbox

Témata článku: Web Mail, Přicházející zákazník, E-mailová adresa, Národní doména, Active, Evropský zákazník, 24


Určitě si přečtěte

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

** Model raketoplánu Columbia od českého konstruktéra umí i létat ** Obdivuhodný model si vzal 1600 hodin práce ** Podívejte se na fotografie ze stavby a prvního letu

Karel Jeřábek | 25

Týden Živě: Zapomeňte na širokoúhlý televizor. Budoucnost patří vertikálním

Týden Živě: Zapomeňte na širokoúhlý televizor. Budoucnost patří vertikálním

** Vertikální televizory do každé rodiny ** Desítky budou mít problém s počítači s malými disky ** Facebook se chlubil novinkami na F8

David Polesný, Jakub Čížek | 24

Lék na oteplování planety: Dokázali bychom posunout Zemi dál od Slunce?

Lék na oteplování planety: Dokázali bychom posunout Zemi dál od Slunce?

** Aktuální změny klimatu jsou marginální ve srovnání s tím, co čeká Zemi za pár miliard let. ** Slunce se začne v budoucnu rozpínat a zvyšovat svou zářivost. ** Dokázali bychom Zemi posunout dál od Slunce a zachránit ji?

Petr Kubala | 50Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch