Active 24 zlevňuje doménu .CZ i další koncovky

Active 24 zlevňuje doménu .CZ i další koncovky

Nejžádanější doménou na českém trhu je stále národní adresa s koncovkou .CZ. Nyní zákazníci ACTIVE 24 zaplatí za její roční registraci 179 korun. Výhodnější je také registrace evropské domény .EU i dalších koncovek. Zároveň zákazníci mohou nově zdarma využít na všech doménách službu přesměrování webu a e-mailů.

V České republice je trvale nejpopulárnější internetovou adresou národní doména .CZ. U ACTIVE 24 činí podíl registrací této domény na celkovém počtu registrovaných domén více než 60 procent. Jen v loňském roce si koupilo .CZ doménu u ACTIVE 24 asi 30 tisíc zákazníků. Ti za ni teď zaplatí při registraci 179 Kč.

Výhodnější je také registrace evropské domény s koncovkou .EU. Cena této domény je dočasně snížena na 99 Kč. Trvalé snížení ceny se dotklo koncovek .JE, .DJ a .SE. U domén SE a JE mohou zákazníci významově spojit název domény s její koncovkou a mít originální doménu ve tvaru např. honza.je nebo ukaz.se.

Zákazníci, kteří u ACTIVE 24 mají doménu, mohou nově zdarma využít přesměrování webu a e-mailů. Jde o služby Webforward a Mailforward. Prvně jmenovaná služba přesměruje návštěvníky přicházející na web s danou doménou na jinou internetovou adresu, kterou si zákazník zvolí. Služba Mailforward funguje analogicky. Přesměruje veškerou elektronickou poštu přicházející na danou doménu na jinou e-mailovou adresu. Obě služby byly dříve u ACTIVE 24 placené, nyní je mají všichni zákazníci ke všem doménovým koncovkám zdarma.

Témata článku: 24, Active, Web Mail, Přicházející zákazník, Evropský zákazník, Národní doména, E-mailová adresa

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí