Actinet se stal v roce 2005 nejúspěšnějším partnerem F5 Networks v ČR

Exkluzivní distributor F5 Networks v ČR, společnost Soft-Tronik a.s., udělil společnosti Actinet Informační systémy s.r.o. ocenění TOP F5 Networks partner.
Actinet se stal v roce 2005 nejúspěšnějším partnerem F5 Networks v ČR

Praha 2.5.2006 – Společnost Actinet Informační systémy, přední dodavatel rozsáhlých řešení v oblasti síťové bezpečnosti, obdržel ocenění TOP F5 Networks partner roku 2005. Ocenění udělené tuzemským exkluzivním distributorem produktů F5 Networks společností Soft-Tronik a.s. ukazuje nejen na obchodní úspěch Actinetu, ale především potvrzuje skutečnost, že specialisté Actinetu dobře rozumí technologické podstatě současných změn v obchodních modelech a dovedou navrhovat a realizovat výkonově velmi flexibilní řešení plně využívající předností produktů F5 Networks.

Pavel Brychta, obchodní ředitel Actinetu dodává: „V době, kdy vzájemná komunikace mezi firmami a jejich zákazníky přímo bytostně závisí na informačních technologiích, je zajištění bezpečné, redundantní a vysoce výkonově škálovatelné síťové infrastruktury nezbytné. Jsem rád, že naše technologicky vyspělá řešení tak přispívají k naplňování moderních obchodních vizí našich zákazníků.“

O společnosti F5 Networks
Základním cílem společnosti F5 Networks je umožňovat organizacím úspěšně poskytovat kritické podnikové aplikace a zajistit jim vysokou úroveň flexibility, aby mohly držet krok s rostoucími obchodními požadavky.Společnost F5 je průkopníkem a lídrem v oblasti produktů pro řízení provozu aplikací (Application Traffic Management) a svoji pozici si drží neustálým zdokonalováním svých produktů, které vnášejí do řízení sítě inteligenci a zvyšují flexibilitu aplikací. Produkty společnosti F5 zajišťují bezpečnou a optimalizovanou distribuci aplikací všem typům uživatelů a kdekoliv. Díky své flexibilní a soudržné architektuře poskytují produkty F5 neporovnatelnou užitnou hodnotu, neboť významně zdokonalují způsob, jakým organizace zajišťují přístup k informacím pro své zaměstnance, zákazníky a jiné účastníky, a zároveň snižují operační náklady. Na produkty F5 při své podnikání spoléhá celosvětově již více než 6000 organizací a poskytovatelů služeb. Společnost má ředitelství v Seattlu, USA (stát Washington), a pobočky po celém světě. Další informace najdete na www.f5.com.

O společnosti Actinet Informační systémy
Společnost Actinet Informační systémy s.r.o. je přední dodavatel komplexních řešení v oblasti bezpečnosti informačních technologií na území ČR a SR. Služby společnosti pokrývají všechny fáze úspěšného nasazení těchto řešení, tj. vyhodnocení bezpečnostní situace klienta, návrh řešení, jeho realizaci, správu a monitoring. Actinet si uvědomuje význam včasných a přesných informací pro bezvadné fungování bezpečnostního outsourcingu. Proto disponuje vlastním dohledovým centrem, které nepřetržitě sleduje a vyhodnocuje bezpečnostní situaci klientů. Zabývá se také monitoringem potenciálních bezpečnostních hrozeb, jehož výstupy lze z části nalézt na stránkách zpravy.actinet.cz.

Váš názor Další článek: Google vyráží proti MSN v Internet Exploreru 7

Témata článku: Kritická situace, Potenciální aplikace, Monitoring, Exkluzivní aplikace, Přesná pozice, Obchodní význam, Traffic, Seattle, Bezpečná aplikace, Bezpečnostní společnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší