Actinet se stal Silver Solution Partnerem společnosti Internet Security Systems

Praha, 9. prosince 2005 - Společnost Internet Security Systems, přední světový dodavatel proaktivních podnikových bezpečnostních řešení, udělila firmě Actinet Informační systémy s.r.o., výhradně orientované na oblast bezpečnosti informačních technologií, statut Silver Solution Partner.
Actinet se stal Silver Solution Partnerem společnosti Internet Security Systems

Partnerská spolupráce umožňuje společnosti Actinet Informační systémy nabízet vysoce profesionální služby podpořené znalostmi získávanými přímo od výrobce. Společnost Actinet Informační systémy poskytuje služby spojené s produkty firmy Internet Security Systems již od roku 1999. 

O společnosti Actinet Informační systémy
Společnost Actinet Informační systémy s.r.o. je přední dodavatel komplexních řešení v oblasti bezpečnosti informačních technologií na území ČR a SR. Služby společnosti pokrývají všechny fáze úspěšného nasazení těchto řešení, tj. vyhodnocení bezpečnostní situace klienta, návrh řešení, jeho realizaci, správu a monitoring. Actinet si uvědomuje význam včasných a přesných informací pro bezvadné fungování bezpečnostního outsourcingu. Proto disponuje vlastním dohledovým centrem, které nepřetržitě sleduje a vyhodnocuje bezpečnostní situaci klientů. Zabývá se také monitoringem potenciálních bezpečnostních hrozeb, jehož výstupy lze z části nalézt na stránkách zpravy.actinet.cz.

O společnosti Internet Security Systems
Internet Security Systems je expert s důvěrou podnikového i vládního sektoru, který poskytuje produkty a služby na ochranu proti internetovým hrozbám. Jako zavedený světový lídr v oblasti bezpečnosti nabízí společnost ISS už od roku 1994 cenově dostupná řešení regulačních a obchodních rizik podnikání svým zákazníkům na celém světě. Produkty a služby společnosti ISS jsou založené na proaktivní bezpečnostní inteligenci řízenou ISS X-Force výzkumným a vývojovým týmem – jednoznačnou světovou autoritou výzkumu zranitelnosti a hrozeb počítačových systémů. ISS má centrálu v americké Atlantě, kromě Ameriky však působí také v Asii, Austrálii, Evropě a na Středním východě.

Váš názor Další článek: Jsou ochrany od Sony časovanou bombou?

Témata článku: Internet, Profesionální nasazení, Atlanta, Monitoring, Bezpečnostní služba, Bezpečnostní společnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší