Actinet se stal Premium Partnerem společnosti Trend Micro

Nový statut znamená výjimečnou partnerskou pozici Actinetu v českém a slovenském partnerském portfoliu společnosti Trend Micro.
Actinet se stal Premium Partnerem společnosti Trend Micro

Praha, 4. listopadu 2005 - Společnost Trend Micro, přední světový výrobce  síťových antivirových řešení, udělila firmě Actinet Informační systémy s.r.o., výhradně orientované na oblast bezpečnosti informačních technologií, statut Premium Partner. Actinet Informační systémy je tak jediným partnerem s tímto statutem aktivně působící na území Česka a Slovenska.

Spolupráce na takto vysoké úrovni znamená úzké sepětí týmů obou firem, což umožňuje společnosti Actinet Informační systémy nabízet vysoce profesionální služby založené na efektivním sdílení znalostí s výrobcem. Vedle toho získává Actinet mimořádné výhody mimo jiné v oblasti brzké dostupnosti nových produktů, podpory marketingových aktivit a úzké spolupráce na nich, či v oblasti předprodejní podpory.
Společnost Actinet Informační systémy poskytuje služby spojené s produkty firmy Trend Micro již od svého vzniku v roce 1999.


O společnosti Actinet Informační systémy
Společnost Actinet Informační systémy s.r.o. je přední dodavatel komplexních řešení v oblasti bezpečnosti informačních technologií na území ČR a SR. Služby společnosti pokrývají všechny fáze úspěšného nasazení těchto řešení, tj. vyhodnocení bezpečnostní situace klienta, návrh řešení, jeho realizaci, správu a monitoring. Actinet si uvědomuje význam včasných a přesných informací pro bezvadné fungování bezpečnostního outsourcingu. Proto disponuje vlastním dohledovým centrem, které nepřetržitě sleduje a vyhodnocuje bezpečnostní situaci klientů. Zabývá se také monitoringem potenciálních bezpečnostních hrozeb, jehož výstupy lze zčásti nalézt na stránkách zpravy.actinet.cz.

O společnosti TREND MICRO
Společnost TREND MICRO je přední světovou firmou v oblasti síťových antivirových řešení, softwaru a služeb pro zabezpečení internetového obsahu. Firma sídlí v Tokiu, své evropské ústředí má v Marlow v Anglii a obchodní zastoupení po celém světě. Produkty TREND MICRO jsou nabízeny prostřednictvím distribuční sítě dealerů poskytujících služby s přidanou hodnotou a sítě poskytovatelů řízených služeb. Další informace ohledně společnosti TREND MICRO a zkušební verze produktů lze nalézt na adrese: http://www.trendmicro-europe.com.

Váš názor | Umíme ve Flashi – 5. díl – odesílání e-mailů

Témata článku: Micro, Monitoring, Obchodní význam, Přesná hodnota, Trendy, Mimořádná spolupráce, Bezpečnostní společnost, Anglie, Přesná informace, Bezpečnostní služba, Antivirová firma, Profesionální nasazení, Antivirová společnost, Trend

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší