Actinet se stal Gold Resellerem společnosti Nokia

Praha, 2. ledna 2006 - Nokia, přední světová společnost působící především v oblasti mobilních komunikací, udělila firmě Actinet Informační systémy s.r.o., výhradně orientované na oblast bezpečnosti informačních technologií, statut Gold Reseller.
Actinet se stal Gold Resellerem společnosti Nokia

Nově získaný statut nejen oceňuje vynikající obchodní úspěchy Actinetu v oblasti bezpečnostních produktů společnosti Nokia v minulých letech, které by byly nemyslitelné bez kvalitních služeb a zkušeností konzultantů Actinetu, ale vyjadřuje také spokojenost s dosavadní spoluprací na mezilidské úrovni. Společnost Actinet Informační systémy poskytuje služby spojené s produkty firmy Nokia již od roku 1999.

O společnosti Actinet Informační systémy Společnost Actinet Informační systémy s.r.o. je přední dodavatel komplexních řešení v oblasti bezpečnosti informačních technologií na území ČR a SR. Služby společnosti pokrývají všechny fáze úspěšného nasazení těchto řešení, tj. vyhodnocení bezpečnostní situace klienta, návrh řešení, jeho realizaci, správu a monitoring. Actinet si uvědomuje význam včasných a přesných informací pro bezvadné fungování bezpečnostního outsourcingu. Proto disponuje vlastním dohledovým centrem, které nepřetržitě sleduje a vyhodnocuje bezpečnostní situaci klientů. Zabývá se také monitoringem potenciálních bezpečnostních hrozeb, jehož výstupy lze z části nalézt na stránkách zpravy.actinet.cz.

O společnosti Nokia

Nokia je přední světovou společností působící v oblasti mobilních komunikací a hnací silou růstu a udržitelného rozvoje celého odvětví mobility. Nokia zajišťuje spojení mezi lidmi a poskytuje jim přístup k informacím, které jsou pro ně důležité, a to prostřednictvím snadno ovladatelných a inovativních produktů, jako jsou mobilní telefony, přístroje a řešení pro poskytovatele obrazového obsahu, her, médií a pro podniky. Nokia nabízí zařízení, řešení a služby pro provozovatele sítí a podnikovou klientelu.

Váš názor Další článek: Volný přestává u ADSL uplatňovat Fair Use Policy

Témata článku: Bezpečnostní společnost, Dosavadní informace, Přesná informace, Monitoring, Obchodní význam, Bezpečnostní služba, Podniková část

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší