Actinet se stal akreditovaným servisním partnerem Crossbeam Systems

Praha 14.březen 2007 – Společnost Crossbeam Systems, přední výrobce vyspělých modulárních bezpečnostních platforem pro velké organizace, certifikovala společnost Actinet Informační systémy s.r.o., výhradně orientovanou na bezpečnost informačních technologií, jako svého akreditovaného servisního partnera (CASP).
Actinet se stal akreditovaným servisním partnerem Crossbeam Systems

Actinet se tak stává celosvětově teprve třináctou a v České republice jedinou společností, která vyhověla náročným certifikačním podmínkám. Partnerská spolupráce obou firem započala v roce 2003. Vzápětí získal Actinet certifikaci CAP X, což mu dovolovalo implementovat produkty z nejvyspělejší řady X zařízení společnosti Crossbeam.
Konzultanti Actinetu se s produkty společnosti Crossbeam Systems velmi rychle sžili a dokázali rozpoznat a v praxi využít všechny jejich výhody a možnosti při řešení problematiky bezpečnosti rozsáhlých sítí. Získání akreditace servisního partnera (CASP) je nejen důsledkem složení předepsaných zkoušek konzultanty Actinetu, ale především jde o vyústění dlouhodobé vzájemné spolupráce. Servisním partnerstvím získávají spolu s Actinetem i jeho zákazníci, kteří tak mají možnost sdílet nadstandardní podporu poskytovanou společností Crossbeam Systems servisním partnerům.

Témata článku: Bezpečnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky