Actinet byl nejúspěšnějším partnerem Check Pointu v ČR za rok 2006

Praha 2.dubna 2007 - Společnost Actinet Informační systémy s.r.o., výhradně orientovaná na bezpečnost informačních technologií, se stala na základě objemu prodeje v roce 2006 nejúspěšnějším partnerem společnosti Check Point Software Technologies, předního výrobce v oblasti zabezpečení internetu.
Actinet byl nejúspěšnějším partnerem Check Pointu v ČR za rok 2006

Actinet je dlouhodobě nejúspěšnějším partnerem Check Pointu v České republice. Zkušenosti klíčových odborníků Actinetu s produkty Check Pointu sahají až do roku 1996, kdy na náš trh společnost Check Point Software Technologies oficiálně vstoupila prostřednictvím tuzemského partnera. Úzká spolupráce obou
firem probíhá již od založení Actinetu v roce 1999. Konzultanti Actinetu tak těží z dlouholetých zkušeností s návrhem a implementací řešení s využitím produktů Check Pointu.

"Mám radost, že se Actinetu dlouhodobě daří úspěšně a s vysokou dávkou profesionality implementovat produkty Check Pointu", komentuje fakt David Klusáček, regionální ředitel Check Point Software Technologies pro oblast střední a východní Evropy. "Takový úspěch mě těší. Je nejen uznáním naší dosavadní práce založené na vysoké odbornosti a dovednostech konzultantů Actinetu, ale i výzvou k potvrzení našeho postavení v roce 2007", dodává Hanuš Adler, ředitel Actinetu.

Témata článku: Software, Bezpečnost, Adler, Check, Check Point, Point, Dávky

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?