Actebis uvádí přenosný DVD přehrávač Mustek s vestavěným TV tunerem pro příjem digitálního pozemního vysílání

Praha 7.3.2005 – Chcete si pouštět na cestách svá DVD a současně mít možnost přijímat kvalitní digitální televizní vysílání? Nebo trávíte mnoho času čekáním v automobilu? Pokud jste se v těchto popisech našli, právě pro vás je určen nejnovější přenosný DVD player Mustek.
Actebis uvádí přenosný DVD přehrávač Mustek s vestavěným TV tunerem pro příjem digitálního pozemního vysílání

Model DTV-408 Pro vypadá na první pohled jako jiný přenosný DVD přehrávač. Zdání však klame. Tento přístroj totiž podporuje příjem digitálního televizního signálu ve standardu DVB-T a stává se tak přenosným video zařízením nového tisíciletí, neboť zpracovává obraz z pouze z těch nejkvalitnějších zdrojů.

Digitální pozemní vysílání se stává pomalu i u nás skutečností a na trhu se objevují první stolní dekodéry pro jeho příjem. Jeho výhoda je nesporná a spočívá jak v kvalitě přijímaného obrazu i zvuku, tak v možnosti využití stávajících anténních rozvodů a možnosti použití jednodušších širokopásmových antén.

Do paměti DTV-408 Pro si můžete uložit až tisíc stanic a snadno zobrazit náhled až devíti z nich. Živý a jasný obraz zajišťuje 8,4 palce velký TFT displej ve formátu 16:9, který je pro DVD i novější televizní produkci nejvhodnější. V oblasti digitálních disků podporuje přehrávač všechny nejrozšířenější formáty, konkrétně tedy DVD, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, CD a CD-R/-RW. Kompaktní disky lze přehrávat jako CD-DA (audio CD), VCD (Video CD), SVCD (Super Video CD) a Kodak Picture CD. ISO CD lze potom číst v případě, že jsou na něm JPEG obrázky, nebo hudební soubory MP3. Z předešlého výpisu jasně vyplývá, že DTV-408 Pro je univerzálním přístrojem pro sledování videa i poslechu hudby na cestách. Přítomnost dvou sluchátkových výstupů zajišťuje, že vaše partnerka či partner nezůstanou na holičkách. Nechybí ale ani integrované stereofonní reproduktory.

V domácnosti se ovšem neztratí také, protože je vybaven digitálním audio výstupem a video výstupem, což znamená, že ho lze použít i jako součást domácího kina. Samotný přehrávač má integrovaný Dolby Digital dekodér.

Přístroj je dodáván s kvalitní nabíjecí Li-ion baterií, tenkým dálkovým ovladačem, anténou pro příjem televize, adaptérem, auto adaptérem, potřebnou kabeláží a brašnou pro přenášení pčístroje.


O společnosti: Actebis Holding GmbH byla založena v roce 1986 v Německu. Actebis má v současné době zastoupení ve 12 evropských zemích a s obratem 3,8 miliardy EUR za rok 2003, desítkami distribučních smluv a více než 2400 zaměstnanci patří ke skupině největších distribučních IT firem v Evropě. V Čechách byla 100% vlastněná pobočka, Actebis Computer, s.r.o., založena v roce 1998. Nyní společnost Actebis Computer, s.r.o. nabízí  zákazníkům portfolio produktů značek: Acer, APC, Asus, Chicony, D-Link, ECS, Edimax, Epox, Epson, Full, Fujitsu-Siemens, Hewlett-Packard,  Intel,  Kingston, Lite-On, Logitech,  Matrox, Maxtor, Memorex, Microsoft, Mustek, Orion, Orion Plus, Saphire, Seagate,  Toshiba, Transcend, Triton.

Pro další informace se obraťte na:

Actebis Computer s.r.o.
Zličín Business Centre
Na Radosti 399
155 00 Praha 5
Alena Liberská
Tel:  233 091 611
Fax: 233 091 629
Více informací naleznete též na:  www.actebis.cz a www.mustek.cz

Váš názor Další článek: Souborový systém WinFS bude i pro Windows XP

Témata článku: Video, Microsoft, Univerzální reproduktor, Audio ovladač dolby, Transcend, DVB-T, Orion, Cd přehrávače, Auto antény, Triton


Určitě si přečtěte

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

** Za neúspěchem Microsoftu v mobilech stojí i Windows 8 ** Microsoft pozdě naskočil do rozjetého vlaku ** Uživatelé neměli zásadní důvody, proč přejít

Karel Kilián | 136

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

** Waze není jen navigace – je to i sociální síť s dopravními informacemi ** Mobilní aplikace skýtá široké možnosti nastavení ** Vybrali jsme pro vás 16 nejzajímavějších tipů a triků

Karel Kilián | 48

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 59


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky