Actebis Computer pod novým vedením

21. ledna 2002
Duron 1,3 GHz v prodeji
Actebis Computer, s.r.o., významný tuzemský distributor výpočetní techniky, součást silné evropské rodiny Actebis Holding GmbH, má v čele od 1. ledna 2002 nového jednatele a výkonného ředitele v jedné osobě - Petra Jandíka (1967).

Svou novou pozici bere Petr Jandík jako výzvu. „Mým úkolem bude v prvé řadě restrukturalizace a stabilizace společnosti na  českém trhu. Komunikace se zákazníky a dodavateli jsou klíčová hlediska, které budu mít v nejbližší době na zřeteli zároveň s posílením marketingových aktivit firmy. Dlouhodobý cíl vidím v dalším růstu pozice Actebisu až na jedno z čelních míst mezi českými distribučními společnostmi tak, jak je tomu v Německu a dalších zemích Evropy.“

 

Petr Jandík pracoval v letech 1990 až 1992 jako člen vedení 1.obchodního domu  švédské společnosti IKEA, poté byl centrálním nákupčím sítě třinácti obchodních domů americké společnosti K-mart a od roku 1993 byl obchodním a marketingovým ředitelem německé společnosti GRUNDIG, která tehdy vstoupila oficiálně na český trh. Ke svým největším úspěchům řadí zavedení značky spotřební elektroniky GRUNDIG do povědomí zákazníků a její stabilizování na trhu a od roku 1998 kontrakt této společnosti s automobilkou Škoda Auto a.s..

 

 

O společnosti: Actebis Holding GmbH. byla založena v roce 1986 v Německu. Actebis má v současné době zastoupení ve 13 evropských zemích a s obratem přes 4 miliard EUR za rok 2000, desítkami distribučních smluv a více než 2300 zaměstnanci patří k malé skupině největších distribučních IT firem v Evropě. V Čechách byla 100% vlastněná pobočka, Actebis Computer spol. s .r.o., založena v září 1998. V současné době je distributorem výrobků firem A-max, ActionTec, Compaq, Creative Labs, ECS, Edimax, Gigabyte, Hewlett-Packard, Chaintech, IBM (disky), iomega, Lite-On, Logitech, Matrox, Memorex, MSI, Mustek, Quantum, Seagate, ViewSonic, Philips a vlastních značek Peacock a Targa .

 

 

Pro další informace se obraťte na:

 

Actebis Computer s.r.o.

Zličín Business Centre

Na Radosti 399

155 00 Praha 5

Peter Varga

Email: PVarga@actebis.cz

Tel:  02-33091 640

Fax: 02-33091 619

 

Váš názor Další článek: Duron 1,3 GHz v prodeji

Témata článku: , , , ,