Acronis True Image Home 2012: Záloha, obnova a synchronizace souborů

Acronis True Image Home 2012: Záloha, obnova a synchronizace souborů

Společnost Acronis zaměřující se na zálohování a obnovu uvádí do prodeje Acronis® True ImageHome 2012, nejnovější verzi zálohovacího softwaru pro domácí uživatele. Acronis je první společnost, která kombinuje online zálohování, lokální zálohování a synchronizaci souborů do jednoho produktu. Nejen že chrání domácí počítače, ale také poskytuje domácím uživatelům snadný přístup k souborům, ať jsou kdekoli a kdykoli budou chtít.

Acronis True Image Home 2012 kombinuje ověřenou a snadno použitelnou technologii zálohování a obnovy diskových obrazů se synchronizací souborů. Tento softwareumožňuje domácím uživatelům synchronizovat svá databez ohledu na to, kde jsou uložena – PC, USB disk, NAS a navíc v cloudu – prostřednictvím služby Acronis® Online Backup. Pokud v jednom místě dojde ke změně, dojde automaticky aktualizaci na ostatních místech, to znamená, že uživatelémohou mít přístup k nejaktuálnějším datům kdekoliv a kdykoliv. Uživatelé mohou data také bezpečně sdílet s rodinou a přáteli.

Doposud se synchronizační technologie využívala ve specializovaných produktech pro synchronizaci souborů, ale ne v produktech s technologií zálohování diskových obrazů, která umožňuje zálohování celého počítače včetně operačního systému, aplikací a souborů. Acronis True Image Home 2012 nabízí tyto technologie v jednom snadno použitelném řešení.

Synchronizovat soubory je stejně jednoduché jako vytvořit složku a vložit do ní data. Tyto informace se automaticky přenesou a budou k dispozici na různých místech, ke kterým chce mít uživatel přistup. Domácí uživatelé mohou data synchronizovat s přáteli a rodinou, na jejichž počítačích je produkt Acronis True Image Home 2012 nainstalován. Použití synchronizace přes LAN nebo Internet je snadné.

„Od roku 2002 poskytujeme domácím uživatele důvěryhodné řešení zajišťující ochranu jejich nejcennějších informací. Vytvořili jsme silnou uživatelskou základnu, která nám poskytuje vynikající zpětnou vazbu pro další zlepšování našich produktů“, vysvětlujeJason Donahuevýkonný ředitel společnosti Acronis. „S novou verzí jsme se dostali za hranice tradičních zálohovacích funkcí, abychom uživatelům skutečně usnadnili práci s počítačem. Uživatelé strávili spoustu času ukládáním svých souborů na flash disky nebo posíláním si nejnovějších verzí dokumentů na svůj email, což je komplikované a neefektivní. Nová verze Acronis True Image Home jim tak umožní pracovat se svými soubory efektivněji.“

Další nové a vylepšené funkce produktu zahrnují:

  • Nové! Rozšířená podpora velkých disků (2TB+)
  • Vylepšeno: Nonstop zálohování Acronis je nyní kompatibilní s NAS, navíc je vylepšena optimalizace zatížení sítě.
  • Vylepšeno: Rozšířená podpora NAS
  • Vylepšeno: Rozšířenégrafické uživatelské rozhraní

Cena a dostupnost

Anglická verze Acronis True Image Home 2012 je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a online. Doporučená koncová cena je 1052,- Kč bez DPH. Česká verze produktu bude k dispozici na začátku října. Cena Acronis True Image Home 2012 Plus Pack je 779,- Kč bez DPH.

Další článek: Další patentová kauzička: WiLAN žaluje firmy Apple, HP a Dell

Témata článku: Acronis, Home, Snadná obnova, Domácí NAS, Nejnovější rodina, Image, Acronis True Image, Nejnovější produkt, Uživatelská data, Nejnovější technologie, 4 Home, Synchronizace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší