Acronis True Image 2014 nabízí zálohování celého systému do cloudu

Acronis True Image 2014 nabízí zálohování celého systému do cloudu

Společnost Acronis, přední poskytovatel řešení pro fyzické, virtuální a cloudové zálohování, dnes oznámila uvolnění nejnovější verze aplikace Acronis True Image 2014 v české verzi.. Kromě řady vylepšení požadovaných uživateli tato nová verze obsahuje první komerční plánované automatické zálohování celých systémů do úložiště Acronis Cloud a také do tradičních lokálně připojených úložišť.

Díky bezpečnému uložení kompletní zálohy systému do vzdáleného umístění mohou uživatelé aplikace Acronis True Image 2014 využívat výhody pokročilé ochrany důležitých dat před živelnými katastrofami, krádeží nebo poškozením počítače. Toto řešení je kombinováno se spolehlivým zálohováním do lokálně připojených úložných zařízení. Uživatelé mají jistotu, že kompletní záloha počítače včetně veškerých dat od aplikací a souborů až po nastavení a poznámky je chráněna a v bezpečí.

Jednoduché a intuitivní grafické uživatelské rozhraní (GUI) umožňuje uživatelům zálohovat a obnovovat data snadněji než kdykoli předtím. S počítačovými aplikacemi a mobilními aplikacemi na mobilních platformách iOS a Android lze k zálohovaným datům přistupovat kdykoli a kdekoli.

Acronis True Image 2014 – vlastnosti:

  • úplná a přírůstková záloha disku do lokálního úložiště a do úložiště Acronis Cloud – Poskytuje dvojí zabezpečení celého systému před poškozením, ztrátou nebo krádeží zálohy.
  • záloha jednotlivých souborů, složek a dat – Do cloudu i do lokálního úložiště.
  • přírůstková obnova z cloudu – Poskytuje rychlou obnovu celého systému bez potřeby lokálně připojeného úložiště
  • zahrnuje 5 GB v bezpečném úložišti Acronis Cloud na jeden rok zdarma (s možností zakoupení dalšího prostoru z aplikace) – Uživatelé mohou načíst nejdůležitější data a mít k nim přístup odkudkoli.
  • podpora Windows 8 – Acronis True Image 2014 má certifikaci o kompatibilitě se systémem Windows 8.
  • Acronis True Image 2014 Premium – Oproti standartní verzi uživatelům umožňuje obnovu celého systému na odlišný hardware a také poskytuje podporu dynamických disků a prostředí WinPE (Windows Pre-Installation Environment).

„Než jsme zálohování obrazů disků (imaging) do cloudu přidali, mohli uživatelé využívat online služby pouze pro zálohování jednotlivých souborů a složek. Nyní lze zálohovat celý systém,“ uvedl Nat Maple, Senior Vice President of Consumer, OEM and Online, ze společnosti Acronis. „Přinášíme podnikovou úroveň ochrany a dostupnosti pro zálohování osobních počítačů, která umožňuje kdekoli a kdykoli přistupovat k datům a obnovovat celé systémy. Vše je přitom ještě jednodušší než dříve. Acronis jako první s touto inovativní technologií na trhu nastavuje laťku pro nový standard zálohování a obnovy pro osobní použití. A s desetiletou historií poskytování špičkového softwaru a služeb pro ochranu dat si mohou být naši zákazníci jisti, že jejich data jsou v bezpečí.“

Dostupnost a ceny:

Aplikace Acronis True Image 2014 je nyní dostupná za doporučenou koncovou cenu 1.320,- Kč včetně DPH. Rozšíření 5GB úložiště Acronis Cloud je možné zakoupit přímo v aplikaci v cenách od 750,- Kč / rok (50 GB).

Témata článku: Acronis, Acronis True Image, Image, Maple, Celý systém, Pro Premium, Bezpečná aplikace, Online úložiště, Tradiční uložení, Celý disk, Rychlá záloha, Záloha, Kompletní systém

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí