Acronis se připojuje k partnerskému programu technologické aliance VMware

Ostrava, 13.112006 - Společnost Acronis, Inc., přední dodavatel software pro správu a ukládání dat, oznámila své připojení k partnerskému programu technologické aliance VMware. Tento program dovoluje Acronisu optimalizaci svých produktů Acronis True Image a Acronis Disk Director s VMware Virtual Infrastructure 3, software pro virtuální infrastrukturu pro práci s diskovými oddíly, konsolidaci, instalaci, zálohování a správu serverů v prostředí kritických aplikací.
Acronis se připojuje k partnerskému programu technologické aliance VMware

Partnerský program technologické aliance VMware umožňuje partnerům, bez ohledu na jejich specializaci nebo velikost, prodávat svá řešení ve virtuálním prostředí tak, že jim poskytuje komplexní program s marketingovými a technickými přínosy.

 

Acronis True Image Server umí provádět obnovu serverů fyzický na virtuální, virtuální na virtuální a virtuální na fyzický.  Acronis jako technologický partner VMware bude  u svých produktů pro vytváření obrazů disků a správu disků dále vylepšovat schopnost úzké spolupráce s produkty VMware.

 

 „Velké i malé podniky se obracejí k software přední firmy VMware pro virtuální infrastrukturu z důvodů nákladově efektivní optimalizace své IT infrastruktury,” řekl Zorian Rotenberg, ředitel rozvoje podnikání ve společnosti Acronis. „Acronis True Image poskytuje uživatelům VMware možnost replikace virtuálních počítačů, a produkty Acronis jsou optimalizovány pro produkty virtuální infrastruktury VMware a podporují je. Partnerství zvyšuje nabízenou hodnotu nad rámec zlepšení využití serveru, takže uživatelům VMware nabídneme přednosti pokročilé správy ukládání dat a obnovy po haváriích na fyzických i virtuálních počítačích.

 

Pro více informací kontaktujte:

PRAM Consulting s.r.o.

Karel Kapinus – karel.kapinus@pram.cz

Tel.: +420 224 913 000

 

 

O společnosti Acronis

Acronis nabízí řešení pro správu ukládání dat, která jsou technicky pokročilá pro kritické aplikace a snadno použitelná. Společnost dodává produkty pro obnovu po haváriích, zálohování a obnovu, práci s diskovými oddíly (partition), migraci dat a jiné produkty pro správu ukládání dat pro malé i velké podniky i jednotlivé uživatele. Acronis jakožto globální společnost má kanceláře ve Spojených státech, v Evropě a v Asii a své produkty prodává jak přímo, tak prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejen.

 

O společnosti Zebra systems

Zebra systems s.r.o. založená v roce 1993 je výhradním distributorem Acronis, Inc. a distributorem Parallels, Inc. pro Českou republiku a Slovensko. Na český a slovenský trh přináší úspěšné produkty těchto firem v českém i anglickém jazyce. Bližší informace o společnosti naleznete na www.zebra.cz

 

Váš názor | Microsoft dočasně označoval Gmail za virus

Témata článku: Software, Zebra, Distance, Suma, Sumo, Acronis True Image, Acronis

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší