Acronis představuje zásadní novinky

Acronis představuje zásadní novinky

Acronis, Inc., poskytovatel cenově dostupných  škálovatelných produktů pro správu ukládání dat a obnovu po havárii, rozšiřuje svou strategii ochrany dat o jeden z nejkomplexnějších systémů zabezpečení informací a bezpečnostních balíčků, jaké jsou k dispozici.

V roce 2010 Acronis nabídne řadu nových produktů a služeb určených k uspokojení rostoucí poptávky po komplexní ochraně kriticky důležitých dat a systémů před vnitřními i vnějšími hrozbami. Tyto programy budou chránit počítače před viry, spamem a spywarem a současně rozšíří ochranu dat o oceňovanou technologií zálohování a obnovy dat. Acronis tak nabídne uživatelům jedno z nejkomplexnějších řešení zabezpečení, jaké je v oblasti informačních technologií v současné době k dispozici.
 
Jason Donahue, CEO Acronis, uvedl: „Po celém světě máme více než 3 miliony uživatelů, kteří důvěřují našemu řešení zálohování a obnovy. Naslouchali jsme jejich požadavkům a chceme jim poskytnout celkové zabezpečení. Ať již uživatelé vyžadují zálohování a obnovu po haváriích lokálně, zabezpečení dat založené na cloudu nebo software s nejvyššími nároky na bezpečnost, mohou si být jisti, že se jim dostane komplexní řešení od dodavatele, kterého znají a kterému důvěřují. Naše programy pomohou uživatelům chránit počítače a servery a nabídnou flexibilní řešení pro specifické požadavky na ochranu informací.“
 
Konkrétní produkty, ceny a informace o dostupnosti budou oznámeny nejpozději v prvním čtvrtletí a další informace v průběhu roku 2010.

Témata článku: Jason, Acronis

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje