Acronis nabízí kompletní zálohování a rychlou obnovu ve virtuálním prostředí

Acronis nabízí kompletní zálohování a rychlou obnovu ve virtuálním prostředí

Acronis na VMWorld Europe uvedl premiéru nového řešení pro zálohování a obnovu ve virtuálním prostředí. Acronis True Image Virtual Edition umožní organizacím zálohovat a obnovovat virtuální stroje na jediném fyzickém serveru a plynule migrovat servery mezi fyzickým a virtuálním prostředím.

Navrženo tak, aby byla zachována rozpočtová jednoduchost zálohování a obnovy ve virtuálním prostředí; jedná se o cenově efektivní řešení, které organizacím umožňuje zálohovat, obnovovat nebo testovat až 99 virtuálních strojů na jednom fyzickém serveru za jednu cenu. Neexistuje žádný dodatečný poplatek pro zálohování nových virtuálních strojů.

Vzhledem k tomu, že mnozí dodavatelé účtují licenční poplatek za každý operační systém, procesor nebo virtuální server; může být pro organizaci extrémně nákladné vybudovat, otestovat, migrovat a spravovat infrastrukturu virtuálních strojů. Jak vysvětluje Laurent Dedenis, víceprezident Acronis EMEA:

"Tento krok pro Acronis znamená závazek poskytnout jasný koncept pro organizace, které uznávají potřebu zálohování ve virtuálním světě, ale přitom mohou být zrazovány složitostí a nákladností licenční struktury, která je spojená se zaváděním strategie obchodní kontinuity ve virtuálním prostředí."

Dále pokračuje: "Jednoduchost této struktury je ideální pro SMB, které mohou mít omezenou praxi ve virtuálním prostředí. Nicméně, toto řešení je stejně tak vhodné pro větší společnosti, které spravují prostředí s velkým množstvím virtuálních strojů. Docela jednoduše, čím více je na hostiteli vytvořených virtuální strojů, tím nižší je cena za virtuální stroj.”

Více informací je k dispozici na stránkách: http://www.acronis.cz/spolecnosti/produkty/ATIVE/

Témata článku: Acronis, Acronis True Image, Stroj, Licenční poplatek, Vhodný stroj

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí