Acronis Backup & Recovery 11 v českém jazyce v prodeji

Acronis Backup & Recovery 11 v českém jazyce v prodeji

Společnost Acronis, přední poskytovatel snadno použitelných řešení pro obnovu po haváriích a ochranu dat ve fyzických, virtuálních a cloudových prostředích, dnes uvádí do prodeje Acronis® Backup & Recovery™ 11 v české lokalizaci. Tento nový produkt, který organizacím umožňuje zjednodušit disaster recovery a zálohování dat, lze nyní zakoupit u partnerů společnosti Acronis.

Acronis Backup & Recovery 11 nabízí datově orientovaný i systémově orientovaný imaging fyzických a virtuálních počítačů a poskytuje rovněž přístup k bezpečnému cloudovému úložišti. Tak umožňuje IT manažerům značnou úsporu nákladů díky využití unifikované platformy pro zálohování dat a obnovu po havárii.

„Jsme rádi, že můžeme českým zákazníkům nabídnout českou lokalizaci brzy - již měsíc po uvedení anglické verze na trh. Včasná lokalizace a technická podpora v češtině je jednou z našich dlouhodobých priorit.“ uvedl Zdeněk Bínek z českého zastoupení Acronis, Inc. “Nová verze umožňuje spravovat zálohování a disaster recovery ve fyzickém, virtuálním i cloudovém prostředí z jedné správcovské konzoly. Lokalizovaná verze a snadné ovládání ještě více zpřístupňuje profesionální zálohování a disaster recoverymenším organizacím. Větší společnosti uvítají rozšířenou podporu páskových jednotek, katalogizaci a globální vyhledávání v zálohách.“

Mezi nové hlavní funkce patří:

  • Disaster recovery a zálohování dat v jednom řešení

-Systémově orientovaný přístup pro rychlou obnovu všech dat, souborů, aplikací a operačních systémů pomocí technologie diskových obrazů.

-Datově orientovaný přístup, který umožňuje IT manažerům ze zálohy obnovit, spravovat a vyhledávat jednotlivé soubory bez ohledu na to, kde se v archivech záloh nachází.

  • Podpora fyzických, virtuálních a cloudových prostředí

-Jedno z mála dostupných řešení, které IT manažerům umožňuje zálohovat fyzická i virtuální prostředí. Volitelná služba Acronis Backup & Recovery 11 OnlineTM umožňuje navíc ukládat soubory a obrazy celých systémů bezpečně do cloudu.

  • Nové funkce pro virtualizaci

-Acronis Backup & Recovery 11 Virtual Edition podporuje neomezený počet migrací z hostitelského a do hostitelského počítače.

-Agenta lze umístit do virtuálního počítače a spravovat přesně tak, jako by bylspravován fyzický počítač. Nebo je možné pro VMware® vSphereTM a Microsoft® Hyper-VTM použít jednoho agenta v hostiteli pro správu všech virtuálních počítačů hostitele najednou.

-Současné zálohování více virtuálních počítačů snižuje dobu potřebnou pro zálohování.

  • Snadné ovládání:

-Plány obnovy po havárii poskytují instrukce krok za krokem, které umožňují i neodbornému personálu obnovit systém.

Cena a dostupnost:

Produkt Acronis® Backup & RecoveryTM 11 je již nyní dostupný v české i anglické verzi u obchodních partnerů společnosti Acronis. Verze Acronis® Backup & RecoveryTM 11 Advanced Server (licence pro 1 fyzický a až 4 zahrnuté virtuální servery) je k dispozici již od 23.641,- Kč.

Témata článku: Acronis, Recovery, Neomezený přístup, Česká lokalizace, Snadná obnova, Rychlá záloha

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí