Acronis Backup & Recovery 10 dosáhl certifikace VMware Ready

Acronis Backup & Recovery 10 dosáhl certifikace VMware Ready

Aktualizace 2 poskytuje správcům IT další vylepšení pro virtuální prostředí

Společnost Acronis, (http://www.acronis.com), dodavatel cenově dostupných řešení pro online i offsite zálohování, obnovu po haváriích a bezpečnost, dnes oznámila, že její Acronis® Backup & Recovery™ 10 Advanced Server Virtual Edition dosáhl statusu VMware Ready™, díky čemuž je jediným produktem pro zálohování a obnovu založeným na imagingu certifikovaným pro infrastrukturu VMware.

Acronis prošel procesem podrobného hodnocení a testování řízeným společností VMware, a nyní je uveden v katalogu produktů partnerů VMware. Absolvování testů specifikovaných společností VMware pomáhá zajistit, že Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition využívá technologii VMware a je spolehlivým a škálovatelným řešením pro instalaci v prostředí zákazníků. Tato vylepšení jsou součástí Aktualizace 2 pro Acronis Backup & Recovery 10, která se ode dneška dodává zákazníkům.

V Aktualizaci 2 nabízí Acronis jedinečný přístup k zálohování virtuálních počítačů. Namísto aby se zálohovaly pouze soubory virtuálních disků (.vmdk), je schopno řešení Acronis analyzovat strukturu svazku a souborů a zálohovat virtuální počítač stejným způsobem jako fyzický počítač. Acronis Backup & Recovery 10 také umožňuje, aby záloha virtuálního počítače byla obnovena na fyzický počítač nebo do jiného virtuálního prostředí.

Acronis navíc podporuje neomezený počet virtuálních počítačů na fyzickém serveru. Zálohování bez potřeby agenta pomáhá zajistit, že veškeré kritické informace budou automaticky chráněny. Acronis Backup & Recovery 10 nyní doplňuje komponentu pro obnovu po haváriích do technologie VMware Vmotion, aby mohli být zákazníci efektivně chráněni před selháními systému.

„Jsme potěšeni, že Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition získal certifikaci VMware Ready, což pro zákazníky znamená, že prošel specifickým testováním pro VMware a splnil kritéria interoperability, a že je připraven k běhu v produkčních prostředích,” prohlásil Bernie Mills, vrchní ředitel pro alianční programy společnosti VMware.

„Tím, že se umožňuje používat Acronis Backup & Recovery 10 v prostředích VMware, pomáhá Acronis organizacím bezpečně využívat výhod a předností virtualizace, přičemž chrání informace, která jsou na těchto počítačích uloženy,” řekl Ismail Azeri, viceprezident pro rozvoj podnikových a korporátních obchodů společnosti Acronis. „Kombinace schopností reportingu u správy, migrace, deduplikace a zálohování, nyní spolu s certifikací VMware Ready, zaručuje zákazníkům, že mají velmi výkonné a spolehlivé řešení pro zálohování a obnovu pro prostředí s virtualizací VMware.”

Tak jako potřebují ochranu dat a systému fyzické servery a pracovní stanice, musí být rozumná opatření pro zálohování a obnovu po haváriích aplikována ve virtualizovaných prostředích, aby byla zajištěna nepřetržitost činnosti.

Vedoucí technický referent společnosti pro internetová řešení iland sídlící v Houstonu ve státě Texas, Justin Giardina, využívá Acronis a VMware jako integrovaný balík, který firmě pomáhá plnit její obchodní cíl rozšířit svou základnu zákazníků hostingu virtuálních počítačů. „Blízký vztah mezi VMware a Acronis poskytuje společnosti iland důležitou konkurenční výhodu už téměř dva roky a to nám umožňuje demonstrovat naši schopnost obnovit jakýkoli počítač do virtuálního počítače VMware během pár okamžiků.”

Stephen Mann ze společnosti Ovum (dříve Butler Group) věří, že Acronis sestavil opravdu mimořádnou technologickou sadu, která umožňuje přizpůsobitelné a efektivní zálohování a obnovu v heterogenních a silně virtualizovaných prostředích. „Společnost má zálohovací software s bezvadným rodokmenem, a pokud jde o funkční schopnosti, řadí se Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition vysoko v porovnání s podobně zaměřenými produkty.” řekl Mann.

Významné rysy aktualizace 2

Certifikace VMware přichází jako součást nejnovější aktualizace portfolia produktů Acronis Backup and Recovery 10 pro obnovu po haváriích, které spojují deduplikaci dat, vylepšenou podporu pro virtuální prostředí a funkce pro centralizovanou správu, a jsou založeny na špičkové technologii společnosti Acronis pro vytváření diskových obrazů a obnovu na holé železo. K dalším vylepšením patří inteligentní hlášení chyb, které uživatele přesměrovává do příslušné části znalostní báze Acronis, kde se mohou seznámit s obvyklým řešením problémů, a vylepšení instalačního programu.

Acronis Backup & Recovery 10 Aktualizace 2 a Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition jsou ihned dostupné přímo na adrese www.acronis.cz a od partnerů www.acronis.cz/partneri . Ceny licencí se pohybují od 1.500,- Kč do 41.972,- Kč (bez DPH). Součástí licencí je Acronis Advantage® Premium - program podpory 24/7 a upgrade protection na dobu 12 měsíců.

Další informace získáte na http://www.acronis.cz

Acronis můžete sledovat také na Facebooku.

http://www.facebook.com/pages/Acroniscz/196049455405

Další článek: Webový prohlížeč na iPadu má tržní podíl 0,06 procent

Témata článku: Butler, Podrobné testování, Bezvadná funkce, Justin, Advanced, Recovery, Výkonné železo, Ready, Mann, Acronis, Houston, Počítače levně na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 106

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky