Acer zavádí rozšíření mezinárodní záruky (ITW)

Acer zavádí rozšíření mezinárodní záruky (ITW)

Stále větší část života trávíme na cestách.Cestujeme za vzděláním, za prací, za tím, co děláme rádi ve volném čase, a většinou s sebou vozíme notebook. Tím však riskujeme, že se poškodí, a tedy vznikají vyšší nároky na servis při pobytu v zahraničí.

Společnost Acer, která věnuje velkou pozornost potřebám uživatelů, se proto rozhodla nabídnout efektivní a kvalitní servis a současně rozšířit (zdarma) podmínky mezinárodní záruky.

Až do současné doby mohli uživatelé požádat o záruku Acer ITW, pokud jejich pobyt v zahraničí trval méně než 3 měsíce. To znamená, že záruku využívali především ti, kteří cestovali služebně. Nyní byla mezinárodní záruka Acer ITW prodloužena na 12 měsíců, aby i ostatní cestovatelé mohli získat tuto službu.

Rozšířená záruka umožňuje mj. také studentům cestujícím do zahraničí za studiem nebo uživatelům, kteří se zdržují delší dobu v jiné zemi, využívat přednosti záruky Acer ITW.

Společnost Acer chce průběžně zdokonalovat služby zákazníkům v rámci své rozsáhlé servisní sítě, a proto se rozhodla dále zvýšit počet míst, zajišťujících servis Acer ITW, a to v Číně, na Tchaj-wanu a v oblasti EMEA a AAP.

V poslední době vzniklo ve světě 38 nových servisů: 21 v Číně, čtyři na Tchaj-wanu, 10 v Evropě, na Středním východě a v Africe (oblast EMEA) a tři v pacifické oblasti Asie.

ITW představuje doplněk místní záruky a vztahuje se na výrobky Acer, avšak neplatí v zemi koupě. To znamená, že pokud si zakoupíte notebook Acer v Soulu, můžete si ho nechat opravit podle podmínek mezinárodní záruky ITW na služební cestě v USA nebo na zimních olympijských hrách ve Vancouveru.

Podrobnější informace o programu Acer ITW naleznou zákazníci na webových stránkách ITW na adrese http://www.acer.com/worldwide/support/itw.htm

Témata článku: Rozšířená záruka, Vancouver, Servis, Soul

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji