Acer WP100 - bezdrátové řešení propojení notebooků a projektorů

PRAHA, 21. listopadu 2005. Společnost Acer vynakládá již mnoho let velké úsilí a značné prostředky na výzkum a vývoj řešení, která by poskytla zákazníkům nejlepší nástroje, jež by jim umožnily zůstat v centru dění bez omezení daných tradičními způsoby spojení. Výsledkem těchto snah je komplexní a promyšlená řada výrobků, které jsou navrženy se zvláštním důrazem na snadné používání. Známá a uživatelsky příjemná rozhraní výrazně usnadňují přechod na nová zařízení bez nároků na změnu zvyků a pracovních postupů a nabízejí jednoduchý přístup k informacím kdykoli a kdekoli.
Acer WP100 - bezdrátové řešení propojení notebooků a projektorů

Společnost Acer, která zaujímá přední postavení na trhu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) v prodeji notebooků, rovněž nabízí široký sortiment elegantních a kompaktních projektorů, které tvoří doplněk výrobků pro mobilní použití. Nabídku projektorů Acer tvoří řady Professional, Value, Travel a Video, založené na využití nejmodernější mobilní technologie a technologie DLP™, která zaručuje neobyčejně snadnou přenosnost, a tedy splňují nároky segmentu malých a domácích kanceláří i malých a středně velkých firem.

V souladu se zásadou odstraňovat bariéry mezi lidmi a technikou uvedla společnost Acer na trh zařízení Acer WP100, které umožňuje pružně využívat projektory Acer na jednáních, prezentacích, videoprojekcích i jiných akcích. Nové zařízení Acer WP100 propojí bezdrátově notebooky a projektory prostřednictvím bezdrátového LAN protokolu integrovaného 802.11g modulu. Zařízení Acer WP100, které se vyznačuje jednoduchou a snadnou obsluhou, nevyžaduje instalaci softwaru z instalačního disku CD-ROM.

Zařízení Acer WP100, které se připojuje ke konektoru DVI (nebo ke konektoru VGA pomocí adaptéru DVI-VGA, který je součástí prodejního balení) na zadní části projektoru, umožňuje nejen propojit projektory a notebooky bez použití kabelů, ale rovněž zajišťuje bezdrátové připojení k internetu nebo firemní síti.  Rozlišení až 1280 x 1024 se 16bitovou barevnou hloubkou zaručuje ostrý obraz. Audio a DVI porty dokazují, že se jedná o neobyčejně flexibilní, komplexně vybavené zařízení špičkové technické úrovně, které je vybaveno i funkcí dálkového ovládání.

Bezdrátové řešení Acer WP100 pro propojení notebooků a projektorů dokonale doplňuje nejmodernější funkce technologie Empowering, které umožňují uživatelům snadno vyvolat nejčastěji používané aplikace a nastavení. V závislosti na modelu jsou projektory Acer vybaveny praktickou utilitou Acer eView Management pro ukládání a vytváření profilů prohlížečů na základě preferencí a podle různých typů médií a scénářů, jednoduchou utilitou Acer eView Management pro přizpůsobení spouštěcí obrazovky a obrazovky v pohotovostním režimu, která se objeví, kdykoli je projektor zapnutý a nepřijímá vstupní signál, a dále utilitou Acer eTimer Management, která zobrazuje hodiny a časovač.

Jednoduchá obsluha, elegantní provedení a vysoká produktivita jsou charakteristické přednosti nového zařízení Acer WP100, které splňuje požadavky profesionálních uživatelů, manažerů a ředitelů s vysokými nároky na flexibilní, technicky progresivní a spolehlivé projekční systémy, jež by byly neustále při ruce.

Krátký přehled vlastností hardware:

  • Integrované bezdrátové připojení 802.11g k místní síti
  • Připojení k rozhraní DVI na projektoru a napájení prostřednictvím DVI
  • Adaptér DVI – VGA pro připojení k rozhraní VGA projektoru
  • Rozlišení až 1280 x 1024 s 16bitovou barevnou hloubkou
  • 1x port WAN, který zprostředkuje přednášejícímu přístup k internetu
  • 1x audio výstup
  • 1x stavová LED dioda (pohotovostní režim/připojeno)
  • 1x tlačítko pro vyvolání původního nastavení z výroby

Acer WP100 bude v prodeji za 5 990 Kč/ 7 390 Sk bez DPH.

Acer – profil společnosti
Společnost Acer patří mezi pět největších dodavatelů značkových osobních počítačů na světě. Navrhuje a nabízí snadno ovladatelná a spolehlivá IT řešení, která umožňují uživatelům dosáhnout jejich cílů a obohacují jejich život V roce 2000 společnost Acer osamostatnila výrobní činnosti, aby se mohla v celosvětovém měřítku lépe orientovat na prodej svých značkových výrobků, stolních a mobilních osobních počítačů, serverů, paměťových jednotek, displejů, periferních zařízení a komplexních řešení pro elektronický obchod, vládní instituce, školství a domácí uživatele. Společnost Acer, která byla založena v roce 1976,  má v současné době 5600 zaměstnanců a a síť dealerů a distributorů ve více než 100 zemích světa. Tržby za rok 2004 jsou odhadovány na 6,8 miliard US$. Pro více informací prosím navštivte stránky www.acer.cz.

Témata článku: Notebooky, Travel, Domácí použití, Domácí projektor, Projektor, Vysoký prodej, Osobní profil, Praktický život

Určitě si přečtěte

Nový solární článek dokáže zachytit téměř veškerou energii světelného spektra ze Slunce

Nový solární článek dokáže zachytit téměř veškerou energii světelného spektra ze Slunce

** Vědci vytvořili nový typ solárního článku, který se pyšní neuvěřitelnou efektivitou ** Speciální trojrozměrná struktura dokáže zachytit téměř všechny vlnové délky světla ze Slunce ** Systém solárního článku využívá koncentrátorových čoček pro světlo

22.  7.  2017 | Karel Javůrek | 17

Jak se dostat do Windows, když neznáte heslo nebo nejste administrátor

Jak se dostat do Windows, když neznáte heslo nebo nejste administrátor

** S instalačním diskem Windows a znalostí pár příkazů odemknete téměř každý počítač s Windows. ** Poradíme i jak se tomu bránit

Včera | Tomáš Holčík | 28

Další důkaz o existenci Planety 9

Další důkaz o existenci Planety 9

21.  7.  2017 | Jiří Černý | 5


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?