Acer vita olympijske hry specialnimi edicemi vyrobku

Společnost Acer může být oprávněně hrdá, že se stala celosvětovým TOP partnerem olympijského hnutí v kategorii oficiálního dodavatele počítačového vybavení pro zimní olympijské hry v roce 2010 ve Vancouveru a letní olympijské hry v roce 2012 v Londýně.Na počest partnerství společnosti Acer se zimními olympijskými hrami ve Vancouveru, které budou zahájeny 12. února 2010, jsme vyvinuli speciální edici notebooků Aspire 4810T, Aspire 1410 a LCD displeje G245H and G205H pro olympijské hry.

Olympijské hry nabízejí společnosti Acer jedinečnou příležitost, na níž může předvést své vynikající technické výrobky a inovace.

Jako celosvětový TOP partner poskytne společnost Acer zimním olympijským hrám ve Vancouveru 2010 více než 6200 stolních počítačů a 4700 monitorů a přes 100 inženýrů a techniků, kteří se budou starat o jejich chod. Tímto způsobem se bude společnost Acer podílet na zajištění bezchybného průběhu pravděpodobně největší sportovní události na světě.

V průběhu zimních olympijských her budou notebooky, stolní počítače, monitory a servery Acer pracovat 16 dnů na devíti místech, na nichž se uskuteční sportovní soutěže, a dále na šesti nesoutěžních stanovištích.

Zařízení, která budou vystavena náročným klimatickým podmínkám a nejvyššímu zatížení, poběží nepřetržitě 24 hodin denně. Výrobky pro olympijské hry jsou vybírány s velkou pečlivostí, protože musí dosahovat nejvyšších výkonů a spolehlivosti a bude na nich záviset hladký a bezproblémový průběh olympijských her.

K počítačům vybraným pro podporu IT infrastruktury olympijských her patří Acer Veriton 1000 a Acer TravelMate 6592. Tyto počítače, které se vyznačují vysokou spolehlivostí, ovladatelností a výkonem, dokazují, že na nejvýznamnější světové sportovní události budou nasazeny nejlepší notebooky na světě.

Společnost Acer oslavila partnerství s olympijským hnutím zvláštní edicí výrobků opatřených kombinovaným logem Acer a olympijských her, které spojuje obchodní název s olympijskými kruhy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Notebooky s vyrytým logem olympijských her na ploše pro opření dlaní byly vyrobeny se stejným nasazením, s nímž sportovci usilují o dosažení nejlepších výkonů ve svých disciplínách.

Tyto výrobky ve zvláštní edici dokazují vynikající schopnosti společnosti Acer v oblasti techniky i designu.

Notebook Acer Aspire 4810T ve speciální edici patří do řady Timeline, která získala mnohá ocenění. Neobyčejně tenký notebook velikosti 35 cm (14”) s velmi nízkou hmotností nabízí díky spojení nejvyššího výkonu s více než osmihodinovou výdrží naprostou nezávislost. Počítač, osazený nejmodernějším procesorem Intel® ULV, je vybaven nejnovějšími komunikačními funkcemi pro spojení s přáteli a obchodními partnery, jakož i displejem s vysokým rozlišením, podsvíceným LED diodami a skutečným poměrem stran 16:9 a zvukovým systémem Dolby Sound Room®, který zajišťuje jedinečnou zábavu.

Nový počítač Aspire 1410 spojuje neobyčejně malou tloušťku a nízkou hmotnost s vynikajícím výkonem. S tloušťkou necelých 2,5 cm, hmotností jen 1,40 kg a kompaktním tvarovým faktorem 29 cm (11,6") je dostatečně tenký a lehký, abyste ho mohli neustále nosit s sebou a dokončit práci tak, jak potřebujete. Přes své malé rozměry nabízí Aspire 1410 výkon a funkce, jaké byste očekávali od laptopu standardní velikosti.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Monitory řady G2xx5H v elegantním černostříbrném provedení

Displej Acer Gxx5H LCD spojuje nápadný nový futuristický design se špičkovými funkcemi. Displeje G205H a G245H nabízené ve dvou velikostech 61 cm (24”) a 51 cm (20”) nesou hrdé logo s pěti olympijskými kruhy, které je umístěno na stojanu z leštěného hliníku a na zadní straně skříně. LCD displeje řady G245H and G205H s plným vysokým rozlišením nebo vysokým rozlišením jsou navrženy pro úžasné vizuální zážitky, k nimž přispívají digitální porty HDMI a DVI, výkon potřebný k projekci filmů a neobyčejně vysoký kontrast s technologií ACM, která výrazně zlepšuje gradaci a podání detailů.

Další článek: Deset nejnebezpečnějších olympioniků na internetu

Témata článku: Vysoký výkon, Nejlepší inženýr, Nejlepší notebooky, Nejvyšší výkon, Řada Aspire, Speciální edice, Vancouver, Malá hmotnost, Špičkový sportovec, Nízký kontrast, Acer Aspire, Timeline, Tenký monitor, Malá spolehlivost, Nízké rozlišení, Room

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší