Acer uvádí monitory série H6 s LED podsvícením

Acer uvádí monitory série H6 s LED podsvícením

Acer uvádí na trh řadu monitorů H6 s LED podsvícením a technologií Mobile High-Definition Link (MHL). Díky ní může monitor zobrazit obsah ze všech mobilních zařízení, jež MHL podporují. Toto připojení umožňuje uživatelům lepší zvukový i vizuální zážitek na větším displeji a snadnější ovládání mobilním zařízením.

Série H6 přichází ve dvou úhlopříčkách: 21,5" (H226HQL) a 23" (H236HL). Oba modely se mohou pochlubit Full HD rozlišením (1 920 × 1 080 bodů) a IPS panelem s velmi širokým pozorovacím úhlem až 178°. Ten umožňuje uživatelům sledování obrazu z různých pozic, aniž by byl snížen jas a bohaté detaily snímků.

Klepněte pro větší obrázek

Monitory série H6 mají stylový kartáčovaný povrch, který skloubí jednoduchý, a přitom zajímavý vzhled. Ten doplňuje speciální bezrámový design, který zlepšuje vizuální zážitek a je perfektní i pro nejnovější PC. Monitory zároveň umožňují náklon -5 až 15° pro pohodlnější sledování obrazu.

Série H6 nenabízí jen port HDMI® se standardem MHL, ale také konektory DVI a VGA, uživatelé tak mají široké možnosti připojení. S vestavěnými reproduktory, kvalitním ostrým obrazem s Full HD rozlišením a kontrastem 100 000 000:1 přináší řada monitorů H6 příjemnější zážitky při sledování jakéhokoliv obsahu.

Řada H6 se začne prodávat v prosinci 2012. Pro více informací o dostupnosti jednotlivých modelů, jejich specifikacích a cenách, se podívejte na stránky www.acer.cz.

Témata článku: Zajímavý detail, Široký úhel

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí