Acer se stane celosvětovým dodavatelem osobních počítačů pro společnost Emirates

Podle tříletého kontraktu vybaví pátý největší světový prodejce osobních počítačů kanceláře společnosti Emirates Airlines na celém světě svými osobními počítači
Acer se stane celosvětovým dodavatelem osobních počítačů pro společnost Emirates

Dubai, Sjednocené arabské emiráty, červen 2006 - Společnost Acer, přední dodavatel notebooků v oblasti EMEA, tzn. v Evropě, na Středním východě a v Africe (zdroj: údaje firmy Gartner za 1. čtvrtletí 2006) dnes oznámila, že uzavřela dohodu se společností Emirates Airlines na vybavení jejích kanceláří na celém světě svými počítači.

 

“Splnili jsme požadavky na stolní počítače používané v neobyčejně technicky náročném prostředí letecké dopravy, a tedy můžeme být pyšní, že jsme byli vybráni jako dodavatel, který je schopen nejen splnit, ale navíc i předčit nároky, jež klade společnost Emirates na stolní počítače určené pro více než 121 zemi,” prohlásil Emanuele Accolla, vicepresident Acer EMEA.

 

Tříletý kontrakt na dodávku více než 21 000 stolních počítačů jasně dokazuje, že společnost Acer je schopna dodávat počítače nejen domácím uživatelům a segmentu malých a středně velkých firem, ale i pro průmyslové použití.

 

“My, ve společnosti Emirates, požadujeme víc než jen dodávku samotných “krabic”. Kvalita výrobků, servis a spolehlivost jsou základní hlediska, která posuzujeme velmi pečlivě. Tím je zajištěno, že naše obchodní oddělení budou mít potřebné vybavení, aby mohla poskytovat profesionální podporu, jíž požadují naši zákazníci, a trvale plnila nejvyšší standardy ve všech oblastech v celém našem odvětví,” prohlásil Saeed Mohammed, senior vicepresident pro zásobování a logistiku společnosti Emirates.

 

Partnerství – a především partnerství mezi takovými společnostmi jako jsou Acer a Emirates Airlines, které zaujímají přední postavení ve svých oborech - je vysoce ceněná komodita a obě společnosti hodlají spolupracovat na dlouhodobém základu.

 

 

“V mnoha ohledech mají společnosti Acer a Emirates podobnou historii a zázemí. Obě vstoupily do odvětví, která ovládali již zavedení hráči, avšak obě naše společnosti rychle zaujaly vedoucí postavení v celosvětovém měřítku," dodal Emanuele Accolla, vicepresident Acer EMEA.

 

Podle uzavřené dohody se Acer stane výlučným dodavatelem stolních počítačů pro společnost Emirates Airline, jíž bude dodávat své špičkové stolní počítače řady Acer Veriton 2800.

 

 

O společnosti Acer

Skupina Acer patří mezi čtyři největší dodavatele značkových osobních počítačů na světě. Navrhuje a nabízí snadno ovladatelná a spolehlivá IT řešení, která usnadňují uživatelům dosáhnout jejich cílů a zjednodušují jim život. V roce 2000 vydělila společnost Acer výrobní provozy, aby se mohla lépe zaměřit na celosvětový prodej výrobků pod svou značkou, jako např. stolních a mobilních osobních počítačů, serverů a záznamových zařízení, displejů, periferních zařízení a řešení pro elektronický obchod pro podniky, vládní organizace, školství a domácnosti. Společnost Acer Inc., která byla založena v roce 1976, má v současné době 5600 zaměstnanců a podporuje dealery a distributory ve více než 100 zemích světa. Její příjmy v roce 2005 dosáhly 9,7 miliard USD. Další informace naleznete na internetové adrese www.acer.com

 

Acer a logo Acer jsou registrované obchodní značky společnosti Acer Incorporated. Microsoft a Windows jsou registrované obchodní značky společnosti Microsoft Corporation. Intel a Pentium jsou registrované obchodní značky společnosti Intel Corporation. Ostatní obchodní značky, registrované obchodní značky a/nebo servisní značky, které jsou vytištěny nebo uvedeny jiným způsobem, jsou majetkem příslušných vlastníků.

 

O společnosti Acer Computer (M.E.) Ltd.

Společnost Acer Computer (M.E.) Ltd., založená roku 1992, má více než 100 zaměstnanců, kteří poskytují služby v oblasti IT ve více než 50 zemích na Středním východě, v Africe a asijském subkontinentu. Společnost Acer Computer (M.E.) Ltd. sídlí ve vlastních prostorách ve svobodné zóně Jebel Ali. Oblastní zastoupení má na rozloze 22 500 m2 moderní a efektivně řízený sklad, montážní závod (Uniload) a neobyčejně výkonné zákaznické a technické středisko, které je schopno provádět opravy dílů. Více informací naleznete na stránkách Acer Computer Middle East na adrese www.acer.co.ae.

 

 

O Emirates Airline

Emirates je mezinárodní letecká společnost Spojených arabských emirátů se sídlem v Dubaji, která byla založena 25. října 1985. Původně létala se dvěma letadly na leasing (Boeing 737 a Airbus 300 B4), avšak v průběhu několika málo let zaujala významné celosvětové postavení v oblasti cestování a turistiky. Společnost, jejímž stoprocentním vlastníkem je dubajská vláda, se musí však dále rozvíjet a expandovat, pokud si má zachovat náskok před konkurencí, což je ještě náročnější vzhledem k politice otevřeného nebe, jíž však plně podporuje. Společnost, která je finančně nezávislá, není – s výjimkou poskytnutí potřebného kapitálu na rozjezd - finančně podporována svými vlastníky. Kromě druhého roku existence vykazuje každý rok zisk. V žádném roce růst neklesl pod 20 %. V průběhu prvních 11 let své existence společnost zdvojnásobila svou velikost každých 3,5 roku a poté vždy každé čtyři roky. V současné době provozuje flotilu 92 letadel (stav k 26. dubnu 2006), divizi mezinárodní nákladní dopravy, divizi pro správu destinací a volný čas, mezinárodní firmu pro pozemní přepravu nákladů a vývojové oddělení IT zaměřené na leteckou dopravu. Pro společnost Emirates jsou charakteristické dvě hlavní přednosti – nepřetržitý prudký růst a trvalé zaměření na špičkovou kvalitu služeb. Právě v tom spočívá tajemství úspěchu společnosti Emirates – udržování kvality služeb na vysoké úrovni při zajišťování nepřetržitého růstu. Společnost Emirates má v současné době objednána 123 letadla v celkové hodnotě cca. 33 mld. USD. Ambiciózní záměry dalšího růstu zahrnují rozšíření flotily, zahájení nonstop letů, zdvojnásobení počtu denních letů a lety do nových destinací, jakož i zvýšení počtu letů. V prvním čtvrtletí roku 2007 dostane společnost Emirates první ze 45 objednaných letadel A380.  Cílem společnosti, na níž připadá více než 50 % všech příletů a odletů na mezinárodním letišti v Dubaji, je zvýšit tento podíl do roku 2010 na 70 % bez poklesu kvality služeb. Společnost v současné době létá do 83 destinací v 57 zemích na světě, přičemž počet destinací i zemí se neustále zvyšuje. Téměř 550 letadel odlétá z Dubaje každý týden do destinací na všech pěti kontinentech. Ve finančním roce 2005/2006 společnost Emirates přepravila 14,5 miliónů cestujících a jeden milión tun nákladu. Společnost Emirates, která vždy stála v čele pokroku v letecké dopravě, má nejmladší a zároveň jednu z nejmodernějších leteckých flotil na světě, jejíž stáří dosahuje v průměru 61 měsíc.

Váš názor Další článek: Doplněno: Google doplatí na podvodné klikání - vyjádření Google

Témata článku: Microsoft, Stolní počítač, Airbus, Dubai, Osobní doprava, Stolní počítače, Pozemní doprava, A380, Emirates, Obchodní zóna, Současná značka


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu