Acer S273HL: WLED displej šetrný k životnímu prostředí

Na základě úspěchu svých ultratenkých LED displejů s plným vysokým rozlišením, které již získaly mnoho ocenění, se společnost Acer rozhodla rozšířit řadu S3 o nový LCD displej S273HL, který představuje jedinečný příklad propracovaného designu a špičkového výkonu doplněného výjimečnými technickými řešeními včetně neobyčejně krátké doby odezvy, neuvěřitelně vysokého kontrastního poměru (12 000 000:1), dvou portů HDMI a panelu s velkou úhlopříčkou 69 cm (27”).

LCD monitor Acer S273HL zaujme velmi malou hloubkou 21 mm, která přispívá k minimalistickému a profesionálnímu vzhledu. Je opatřen černým rámečkem a vyznačuje se jedinečným asymetrickým tvarem. Elegantně střízlivý design, který je doplněn válcovým závěsem na zadní straně a stojanem ve tvaru písmene L s povrchem z kartáčovaného kovu, je zvýrazněn LED diodou s měkkým modrým světlem signalizující zapnutí monitoru.Charakteristický tvar stojanu umožňuje jednoduše uložit klávesnici pod monitor, a tak ušetřit vzácné místo na stole. Navíc je v něm zabudován reproduktor, který zvyšuje funkčnost monitoru.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Monitor S2743HL s nevídaným dynamickým kontrastním poměrem 12 000 000:1, optimalizovaným technologií Acer Adaptive Contrast Management, dosahuje úžasné kvality obrazu analyzováním a přizpůsobením obrazu po jednotlivých záběrech, jakož i optimalizací kontrastu prostřednictvím zlepšeného podání detailů a gradace velmi jasných nebo nedostatečně osvětlených scén. Neobyčejně krátká doba odezvy 2 ms umožňuje uživatelům hrát 3D hry ve vysoké kvalitě a videa bez rozmazání obrazu.

Klepněte pro větší obrázek

Pod vytříbeným a stylovým designem, který potěší i nejvybranější vkus, se skrývá zelené srdce, a tedy tento displej ocení i uživatelé, pro něž je důležitá ochrana životního prostředí. Úsporný provoz, neobyčejně tenké provedení a použití materiálů bez obsahu rtuti dokazují, že monitor S273HL patří jednoznačně k ekologickým displejům Acer. Monitory S273HL navíc splňují požadavky politiky nulového počtu slepých pixelů, která představuje záruku kvality displeje.

Displej S273HL využívá technologii bílých LED diod, které neobsahují nebezpečné látky, jako např. rtuť či halogenové plyny. Ve srovnání s běžnými CFFL displeji má S273HL nižší spotřebu energie až o 63 %. Nižší spotřeba přináší velké úspory a tím šetří přírodní zdroje. LED diody zajišťují nejen výjimečnou spolehlivost a hospodárný provoz, ale také přispívají k vyšším výkonům. Umožňují reprodukovat větší barevný rozsah s vyšší sytostí a výsledkem je neobyčejně realistický obraz, jaký nelze dosáhnout běžnými technologiemi.

Klepněte pro větší obrázek

S273HL, který je určen pro profesionální uživatele a multimediální nadšence, je opatřen panelem s úhlopříčkou 69 cm (27”) s plným vysokým rozlišením 1920x1080 a zobrazuje nejnovější obsah ve vysokém rozlišení v ohromující kvalitě. Je naprosto ideální k hraní nejnovějších her, sledování multimedií ve vysokém rozlišení anebo k práci s aplikacemi zvyšujícími produktivitu. Monitor s poměrem stran 16:9 dokonale reprodukuje každý jednotlivý bit filmu a zajišťuje zobrazení bez černých pruhů u okrajů displeje, a tedy zabraňuje deformaci obrazu, která je způsobena jeho nekompatibilní velikostí. Dva integrované porty HDMI pro digitální připojení umožňují dosáhnout vynikajícího obrazu ve vysokém rozlišení a v současnosti nejlepší kvality nekomprimovaného videa z nejmodernějších zdrojů digitálního signálu.

Displej S273HL využívá nejnovější technologie zpracování obrazu, které poskytují vizuální zážitek na nejvyšší úrovni:

Acer eColor Management je technologie, která přizpůsobuje výkon panelu různým prostředím, světelným podmínkám a preferovaným způsobům zobrazení. Uživatelétedy mohouupravit nastavení displeje a dosáhnout přesného barevného podání v závislostina provozním režimu: data, média, film nebo fotografie.

Adaptive Contrast Management (ACM) dynamicky přizpůsobí kontrastní poměr vstupního obrazu, a tedy zajišťuje dokonale ostré podání. Každá scéna je analyzována a obraz je přizpůsobován okénko po okénku, přičemž je zvýšena kvalita barev a dosažena výrazně lepší gradace i podání detailů, především v tmavších a světlejších scénách. Výsledkem je ohromující kvalita obrazu. Acer ACM rovněž snižuje spotřebu energie LCD monitoru, a tedy přispívá k úspoře energie.

Acer eDisplay Management je výkonný nástroj pro kalibraci barev a správu displeje.Každé přizpůsobené nastavení lze uložit a rychle vyvolat pro jednotlivé aplikace nebo světelné podmínky.

Další článek: Miranda IM 0.9.3 vylepšuje podporu ICQ

Témata článku: LED Monitor, Přesný tvar, Světelné zdroje, Vysoký obsah, Zelená dioda, Malé rozmazání, Vysoká spotřeba, Led zdroje, Výjimečný zážitek, Tenký film, Černý pruh, Kvalita obrazu, Modré světlo, Vysoké rozlišení, Nejnovější technologie, Obraz, Vysoká kvalita, Monitory lcd na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 114

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 50

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 111

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 135Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF