Acer S273HL: WLED displej šetrný k životnímu prostředí

Na základě úspěchu svých ultratenkých LED displejů s plným vysokým rozlišením, které již získaly mnoho ocenění, se společnost Acer rozhodla rozšířit řadu S3 o nový LCD displej S273HL, který představuje jedinečný příklad propracovaného designu a špičkového výkonu doplněného výjimečnými technickými řešeními včetně neobyčejně krátké doby odezvy, neuvěřitelně vysokého kontrastního poměru (12 000 000:1), dvou portů HDMI a panelu s velkou úhlopříčkou 69 cm (27”).

LCD monitor Acer S273HL zaujme velmi malou hloubkou 21 mm, která přispívá k minimalistickému a profesionálnímu vzhledu. Je opatřen černým rámečkem a vyznačuje se jedinečným asymetrickým tvarem. Elegantně střízlivý design, který je doplněn válcovým závěsem na zadní straně a stojanem ve tvaru písmene L s povrchem z kartáčovaného kovu, je zvýrazněn LED diodou s měkkým modrým světlem signalizující zapnutí monitoru.Charakteristický tvar stojanu umožňuje jednoduše uložit klávesnici pod monitor, a tak ušetřit vzácné místo na stole. Navíc je v něm zabudován reproduktor, který zvyšuje funkčnost monitoru.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Monitor S2743HL s nevídaným dynamickým kontrastním poměrem 12 000 000:1, optimalizovaným technologií Acer Adaptive Contrast Management, dosahuje úžasné kvality obrazu analyzováním a přizpůsobením obrazu po jednotlivých záběrech, jakož i optimalizací kontrastu prostřednictvím zlepšeného podání detailů a gradace velmi jasných nebo nedostatečně osvětlených scén. Neobyčejně krátká doba odezvy 2 ms umožňuje uživatelům hrát 3D hry ve vysoké kvalitě a videa bez rozmazání obrazu.

Klepněte pro větší obrázek

Pod vytříbeným a stylovým designem, který potěší i nejvybranější vkus, se skrývá zelené srdce, a tedy tento displej ocení i uživatelé, pro něž je důležitá ochrana životního prostředí. Úsporný provoz, neobyčejně tenké provedení a použití materiálů bez obsahu rtuti dokazují, že monitor S273HL patří jednoznačně k ekologickým displejům Acer. Monitory S273HL navíc splňují požadavky politiky nulového počtu slepých pixelů, která představuje záruku kvality displeje.

Displej S273HL využívá technologii bílých LED diod, které neobsahují nebezpečné látky, jako např. rtuť či halogenové plyny. Ve srovnání s běžnými CFFL displeji má S273HL nižší spotřebu energie až o 63 %. Nižší spotřeba přináší velké úspory a tím šetří přírodní zdroje. LED diody zajišťují nejen výjimečnou spolehlivost a hospodárný provoz, ale také přispívají k vyšším výkonům. Umožňují reprodukovat větší barevný rozsah s vyšší sytostí a výsledkem je neobyčejně realistický obraz, jaký nelze dosáhnout běžnými technologiemi.

Klepněte pro větší obrázek

S273HL, který je určen pro profesionální uživatele a multimediální nadšence, je opatřen panelem s úhlopříčkou 69 cm (27”) s plným vysokým rozlišením 1920x1080 a zobrazuje nejnovější obsah ve vysokém rozlišení v ohromující kvalitě. Je naprosto ideální k hraní nejnovějších her, sledování multimedií ve vysokém rozlišení anebo k práci s aplikacemi zvyšujícími produktivitu. Monitor s poměrem stran 16:9 dokonale reprodukuje každý jednotlivý bit filmu a zajišťuje zobrazení bez černých pruhů u okrajů displeje, a tedy zabraňuje deformaci obrazu, která je způsobena jeho nekompatibilní velikostí. Dva integrované porty HDMI pro digitální připojení umožňují dosáhnout vynikajícího obrazu ve vysokém rozlišení a v současnosti nejlepší kvality nekomprimovaného videa z nejmodernějších zdrojů digitálního signálu.

Displej S273HL využívá nejnovější technologie zpracování obrazu, které poskytují vizuální zážitek na nejvyšší úrovni:

Acer eColor Management je technologie, která přizpůsobuje výkon panelu různým prostředím, světelným podmínkám a preferovaným způsobům zobrazení. Uživatelétedy mohouupravit nastavení displeje a dosáhnout přesného barevného podání v závislostina provozním režimu: data, média, film nebo fotografie.

Adaptive Contrast Management (ACM) dynamicky přizpůsobí kontrastní poměr vstupního obrazu, a tedy zajišťuje dokonale ostré podání. Každá scéna je analyzována a obraz je přizpůsobován okénko po okénku, přičemž je zvýšena kvalita barev a dosažena výrazně lepší gradace i podání detailů, především v tmavších a světlejších scénách. Výsledkem je ohromující kvalita obrazu. Acer ACM rovněž snižuje spotřebu energie LCD monitoru, a tedy přispívá k úspoře energie.

Acer eDisplay Management je výkonný nástroj pro kalibraci barev a správu displeje.Každé přizpůsobené nastavení lze uložit a rychle vyvolat pro jednotlivé aplikace nebo světelné podmínky.

Další článek: Miranda IM 0.9.3 vylepšuje podporu ICQ

Témata článku: Černý pruh, Světelné zdroje, Vysoká kvalita, Vysoká spotřeba, Přesný tvar, Led zdroje, Vysoké rozlišení, Malé rozmazání, Výjimečný zážitek, LED Monitor, Modré světlo, Kvalita obrazu, Nejnovější technologie, Vysoký obsah, Tenký film, Obraz, Zelená dioda, Monitory lcd na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 72

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky