Acer RevoCenter: Snadný způsob, jak zavést do dat pořádek

Acer RevoCenter: Snadný způsob, jak zavést do dat pořádek

Fotografie, videa, hudba, filmy, hry a spousty dalších souborů - naše digitální knihovny se neustále zvětšují. Digitální archívy však máme rozesety na mnoha pevných discích, DVD či CD discích anebo paměťových kartách a je stále obtížnější si pamatovat, kde jsou všechny soubory uloženy, nemluvě o jejich sdílení. S novým Acer RevoCenter patří takový chaos minulosti.

Acer RevoCenter umožňuje ukládat, spravovat a chránit celou knihovnu digitálních médií na jediném zařízení, na němž je mohou najít a sdílet členové vaší rodiny i přátelé. Nejlepší však je, že RevoCenter lze využít i jako mediální server clear.fi, který umožňuje streamovat digitální mediální obsah do několika aplikací nebo zařízení podporujících technologii clear.fi a sdílet hry na serveru, poslouchat hudbu, prohlížet si fotografie a sledovat filmy na velkoplošné televizní obrazovce. RevoCenter má navíc certifikaci DLNA, zajišťující ještě lepší interoperabilitu.

Klepněte pro větší obrázek

Kompaktní a stylové zařízení v matně černém satinovaném provedení se hodí k jakémukoli zařízení v domácnosti. Přední dvířka, ozdobená elegantními měděnými detaily, zakrývají čtyři šachty pro pevné disky s maximální celkovou kapacitou 8 TB, které lze vyměnit za provozu.Disky je možné snadno vyměňovat i přidávat, protože je stačí zasunout do šachty a provést jednoduché nastavení. Kapacitu můžete tedy snadno rozšiřovat, a tak získat více místa pro rozsáhlé digitální knihovny.

Acer RevoCenter chrání data. Automatické zálohování vytváří každý den úplnou zálohu všech počítačů v domácnosti, a tedy se nemusíte obávat selhání pevných disků ani lidské chyby. Jakmile jsou data zálohována, obnovení souborů, složek anebo celého počítače je zcela jednoduché. Stačí vybrat zálohu, jíž chcete obnovit, a kliknout na ni. Dále už se nemusíte o nic starat. Obnovení zahrnuje i původní nastavení veškerých dat a aplikací.

Klepněte pro větší obrázek

Na Acer RevoCenter můžete ukládat snímky, filmy nebo data z jakéhokoli zařízení zapojeného do vaší domácí sítě, a tedy je lze snadno sdílet a sledovat prostřednictvím systému sdílení médií Acer clear.fi. Multimediální soubory mohou být také odesílány přímo z fotoaparátu nebo USB flash disku. Jednoduše připojíte zařízení a stisknete tlačítko USB Copy. Data budou automaticky roztříděna a uložena podle typu souboru do složek, které vyberete.

ServerAcer RevoCenter,osazený procesory Intel® Atom™ D410 nebo D510, se vyznačuje vysokým výkonem a současně minimální spotřebou energie. Uživatel může rovněž nastavit čas přechodu serveru do pohotovostního režimu i čas jeho opětovné aktivace a tím ještě více snížit spotřebu.

Acer RevoCenter spolehlivě chrání data, která budete mít neustále na dosah. K domácímu serveru budete mít vždy zajištěn vzdálený přístup prostřednictvím internetu a bezpečné osobní webové adresy. Uživatelsky příjemné webové rozhraní vám usnadní přístup k serveru kdykoli a odkudkoli, jakož i ukládání nebo stahování souborů, připojení k domácímu počítači anebo správu serveru.

Další článek: E-mailovou schránku od Opery? Zkuste nový freemail Opera Mail

Témata článku: DLNA, Digitální film, Chaos, Acer Revo, Jednoduché sdílení, Revo, Hard disk do pc na Mall.cz


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize