Acer Revo 100: Špičkové multimediální řešení pro domácnost

Acer Revo 100: Špičkové multimediální řešení pro domácnost

Elegantní moderní design a výkonné multimediální funkce. Takový je ve stručnosti Acer Revo 100. V obývacím pokoji snadno propojí multimediální obsah na všech počítačích i mobilních zařízeních, zprostředkuje připojení k internetu a zajistí domácí zábavu ve špičkové kvalitě.

Počítač Revo 100 je vybaven aplikací Acer clear.fi, která běží v domácí síti. Automaticky zjistí veškerá přítomná domácí zařízení a umožní vyhledat, sdílet, hrát, ukládat a sledovat veškerý multimediální obsah kdekoli v domácnosti snadným, intuitivním a inovativním způsobem. Jednoduše propojí veškerá zařízení v síti – smartphone, notebook, netbook, HD mediální přehrávač, osobní počítač typu „vše v jednom“ a dokonce i domácí paměťové zařízení. Můžete tedy sledovat multimédia a bavit se bez ohledu na to, kde je multimediální obsah uložen!

Acer clear.fi se skutečně uživatelsky příjemným rozhraním se vyznačuje čtyřikrát snadnějším ovládáním: snadné nastavení, okamžité připojení k ostatním zařízením v síti, jednoduché vyhledání multimediálních knihoven, pohodlné sdílení, přehrávání či ukládání mediálních souborů pouhým přetažením souboru funkcí „drag and drop“ na kterékoli připojené zařízení, snadné rozšíření, které umožňuje přidávat další zařízení nebo zvětšit kapacitu paměťového zařízení.

Tenký a elegantní počítač Acer Revo 100, který zaujme moderním vzhledem a matně černou povrchovou úpravou, lze postavit ve svislé poloze do stojanu nebo položit ve vodorovné poloze na plochu jako běžné spotřební elektronické zařízení. Tenký inovativní RevoPad je bezdrátové ukazovací zařízení, které pracuje ve dvou režimech. Stisknutím tlačítka přepínače změníte snadno RevoPad na dotykovou klávesnici, na níž můžete jednoduše psát. Dalším stisknutím tlačítka získáte vícedotykové ukazovací zařízení, které umožňuje přesouvat kurzor a intuitivními pohyby prstů prohlížet, otáčet a zvětšovat či zmenšovat obraz.

Počítač Acer Revo 100 je osazen dvoujádrovým procesorem AMD Athlon II Neo a vybaven grafickým řešením příští generace NVIDIA® ION, které zajišťuje zobrazení v plném vysokém rozlišení 1080p. Acer Revo 100 může být dodán s interním televizním tunerem i vypalovacími mechanikami DVD nebo optickou mechanikou BD Combo. Volitelná mechanika BD Combo umožňuje přehrávat obraz 1080p 3D, pokud připojíte displej s rozhraním HDMI s podporou 3D. Je vybaven až 4GB pamětí DDR3 a pevným diskem s velkou kapacitou 750 GB. K ještě větší flexibilitě zařízení Acer Revo 100 přispívají tři USB porty a víceformátová čtečka paměťových karet, připojení k pevné a bezdrátové síti a předinstalovaný 64bitový operační systém Windows® 7 Home Premium, který umožňuje používat Revo jako běžný osobní počítač.

Témata článku: Acer Revo, Combo, Drop, Home Design, Revo, Seti, Elegantní počítač, Zařízení, Běžný set, Domácí síť, Rozhraní HDMI, Dotyková čtečka, Připojená klávesnice, Obývací pokoj, Běžný smartphone

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí