Acer představuje univerzální a lehká multifunkční zařízení

PRAHA, 14. prosince 2005. Uživatelům, kteří mají stále vyšší požadavky na mobilitu doma i v zaměstnání, nabízí společnost Acer nespočet praktických „příslušenství“ od optických myší pro notebooky přes originální brašny až po nové přehrávače MP3 (Acer MP3 Reader) a vyjímatelná záznamová zařízení.
Acer představuje univerzální a lehká multifunkční zařízení

MP-330 je malý, univerzální a lehký multifunkční pevný disk a přehrávač MP3. Od standardních modelů se Acer MP-330 liší elegantním provedením a snadným ovládáním, podsvětleným LCD displejem a digitálním hlasovým záznamníkem. Může být používán jako 20 GB mobilní pevný disk, který lze připojit k portu USB, a můžete si na něj ukládat data a soubory, abyste si je mohli vzít kamkoli s sebou.

MP-330 přehrává různé audioformáty včetně MP3, WMA a je vybaven šesti přednastavenými funkcemi ekvalizéru (Normal, Classic, Rock, Jazz, Pop, uživatelský ekvalizér), mikrofonem pro záznam v komprimovaném formátu a sluchátky 15mW + 15mW.

Baterie Li-ion 1300mAh zaručuje až dvanáctihodinový provoz. Acer MP-330 je jako zařízení typu „plug and play“ je kompatibilní s 98/SE/ME/2000/XP a Mac 9.x, 10.x.
Dodávaný disk CD-ROM obsahuje program pro správu hudebních souborů a potřebné ovladače.

Acer MP-330, který váží necelých 150 g, nabízí všechny typické možnosti pro digitální nahrávání zvuku i nahrávání řeči a především velkou paměťovou kapacitu.

Skutečně malí, ale úžasní přátelé

Další neobyčejně užitečné příslušenství Acer, které je určeno pro ukládání a přenášení dat a souborů, představují flash disk Acer USB 2.0, bezpečný a spolehlivý vyjímatelný disk s kapacitou až 1 GB, a kapesní pevný disk Acer USB 2.0 s kapacitou až 20 GB.

Flash disk Acer USB 2.0 jednoduše zapojte do portu USB notebooku, osobního počítače nebo pracovní stanice a okamžitě na něj můžete ukládat data jako na kterýkoli interní disk. Jakmile data uložíte, vytáhněte disk a můžete si s sebou odnést veškeré informace třeba v kapse – tak je malý a lehký.

Jednotlivé modely s kapacitou 128, 256, 512 MB a 1GB nabízejí dostatečný prostor pro ukládání dokumentů, prezentací, audio a video souborů, fotografií s vysokým rozlišením apod. Flash disk
Acer USB 2.0 rovněž nabízí možnost ochrany heslem, které zajistí bezpečnost uložených dat. K datům se nikdo nedostane ani v případě ztráty.

Flash disk Acer USB 2.0 je vybaven standardním rozhraním USB (Universal Serial Bus v2.0 a v1.1) a jako zařízení typu „plug & play“ je lze jednoduše používat na počítačích s nejnovějšími operačními systémy Windows®, Mac® OS a Linux®.

Kapesní pevný disk Acer USB 2.0 dosahuje přenosové rychlosti až 480 Mbps s dobou vyhledávání 12 ms. Je možné ho připojit k rozhraní USB počítače a je rovněž plně kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac a Linux OS, a tedy umožňuje okamžité stahování či zálohování dat. Lehký a kompaktní kapesní disk Acer USB 2.0 vám umožní vzít si s sebou veškerá data, která potřebujete a přenést je do jiného počítače bez starostí s kompatibilitou.

Témata článku: Notebooky, Jazz, Tempo, Suma, USB Disk, Sumo, Wrap, USB flash disky, Shape

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje