Acer představuje nový Aspire 3000: Vynikající mobilní výkon i pro zábavu

PRAHA, 18. dubna 2005. Společnost Acer, největší dodavatel notebooků v oblasti EMEA, tzn. v Evropě, na Středním východě a v Africe (zdroj: údaje IDC EMEA za celý rok 2004), představila novou řadu notebooků Acer Aspire 3000, určených pro domácí i profesionální uživatele z malých podniků, kteří potřebují tenký mobilní počítač s vynikajícím výkonem, využitelný i pro zábavu.
Acer představuje nový Aspire 3000: Vynikající mobilní výkon i pro zábavu

Modely Acer Aspire 3000 jsou osazeny novými procesory Mobile AMD Sempronä  až do verze 3000+ (25W), které nabízejí nejlepší výkon ve své třídě, kompatibilitu s veškerými aplikacemi, flexibilitu všech funkcí, které splňují nároky mobilního životního stylu a dokonale využívají technologii AMD PowerNow!

Nový počítač Acer Aspire 3000, který spojuje v jediném, snadno přenosném zařízení vynikající mobilní výkon a využitelnost pro chvíle volna, představuje jedinečný základ pro úžasnou domácí zábavu i firemní multimediální prezentace. Kompaktní počítač Aspire 3000 se širokou nabídkou velkých a širokoúhlých displejů, výkonných procesorů, vypalovacích mechanik DVD, s mnoha možnostmi pro ukládání dat a komplexními multimediálními funkcemi představuje ideálního společníka při práci i při zábavě.

Notebooky řady Acer Aspire 3000 mají ostrý a jasný 15“ (XGA s rozlišením 1024 x 768) nebo 15,4“ širokoúhlý TFT displej (WXGA s rozlišením 1280 x 800), který ve spojení se systémovou pamětí 256/512 MB DDR333, kterou lze rozšířit na  2 GB, velmi rychlým pevným diskem, sdílenou pamětí  až 128 MB VRAM a kombinovanou nebo dvouvrstvou duální vypalovací DVD mechanikou představuje to nejlepší vybavení pro dosažení maximálního účinku multimédií.

Acer Aspire 3000 je vybaven vším, co potřebujete pro rychlý přístup k online informacím v zaměstnání či na jiném místě, na němž se právě nacházíte. Síťová karta Fast Ethernet 10/100Mbps Wake-on-LAN ready a integrovaný datafaxový softwarový modem 56K ITU V.92 s úplnou homologací nabízejí vše, co potřebujete, abyste mohli zůstat v online spojení se světem všude, kamkoli vás práce zavede. V závislosti na modelu je Aspire 3000 rovněž vybaven bezdrátovou integrovanou technologií IEEE 802.11b/g s podporou funkce Acer SignalUp pro snadné připojení k bezdrátové lokální síti.

Notebooky Acer Aspire 3000 jsou dodávány s předinstalovaným operačním systémem Microsoft® Windows® XP Home Edition v české verzi. Klávesnice je doplněna klávesami Euro a ukazovacím zařízením TouchPad.

Nové notebooky Aspire 3000 jsou navíc vybaveny jedinečnou sadou programů Acer Arcade, určenou pro snadné a pohodlné ovládání veškerých multimediálních funkcí při reprodukci videa a zvukových nahrávek, vypalování CD a DVD disků a střih filmů. Tato sada rovněž využívá výjimečné technologie Aspire CinemaVision™ pro optimální reprodukci filmů s poměrem stran 16:9 bez zkreslení a Aspire ClearVision™ pro dynamické zvýšení kontrastu a rozlišení i toho nejmenšího detailu.

Notebooky Acer Aspire 3000 jsou rovněž dodávány s mnoha doplňkovými programy, jako např. Acer GridVista, který rozdělí displej na jednotlivá okna, a tedy umožní dokonale využít celou plochu širokoúhlého displeje, progresivního program Norton Antivirus® s možností aktualizace přímo na internetu, Acer Launch Manager, Acer System Recovery CD, Acer eManager, eRecovery, Adobe® Reader® a NTI CD-Maker™.

Na notebooky řady Acer Aspire 3000 je poskytována standardně jednoletá mezinárodní záruka. Záruka může být prodloužena na dva nebo tři roky, pokud zvolíte službu AcerAdvantage. V nabídce je i služba prodloužení na tři roky, která se vztahuje na náhodné poškození notebooku.

Dostupné modely:
Aspire 3002LC  15.0 TFT/AMD Mobile Sempron 2.800+/DDR256M/40GB/DVD-CDRW/Li/56K/LANMicrosoft® Windows® XP Home  18 990 Kč24 990 Sk
Aspire 3002LM  15.0 TFT/AMD Mobile Sempron 2.800+/2xDDR256M/60GB/DVD+/-RW DL/Li/56K/LANMicrosoft® Windows® XP Home  21 990 Kč28 890 Sk
Aspire 3003WLMiwidescreen 15.4 TFT WXGA/AMD Mobile Sempron 3.000+/2xDDR256M/60GB/DVD+/-RWDL/Li/56K/LAN + WLAN/Microsoft® Windows® XP Home  23 990 Kč31 490 Sk

Acer – profil společnosti
Společnost Acer patřící mezi deset největších světových dodavatelů značkových osobních počítačů vyvíjí a dodává snadno ovladatelná a spolehlivá řešení IT, která umožňují uživatelům dosáhnout jejich cílů a obohacují jejich život. V roce 2000 společnost Acer osamostatnila výrobní činnosti, aby se mohla v celosvětovém měřítku lépe orientovat na prodej svých značkových výrobků, stolních a mobilních osobních počítačů, serverů, paměťových jednotek, displejů, periferních zařízení a komplexních řešení pro elektronický obchod, vládní instituce, školství a domácí uživatele. Společnost Acer, která byla založena v roce 1976, má 7 800 zaměstnanců a síť dealerů a distributorů ve více než 100 zemích světa. V roce 2003 činily tržby skupiny 4,9 miliard USD. Pro více informací prosím navštivte stránky www.acer.cz.

Acer a logo Acer jsou registrované obchodní značky společnosti Acer Incorporated. Microsoft a Windows jsou registrované obchodní značky společnosti Microsoft Corporation. Intel a Pentium jsou registrované obchodní značky společnosti Intel Corporation. Další značky a názvy výrobků jsou obchodní značky a registrované obchodní značky příslušných společností.

Váš názor Další článek: Novell uvedl na trh SuSE Linux Professional 9.3

Témata článku: Notebooky, Windows, Aspire, Nejlepší antivirus, Bezdrátová klávesnice s touchpadem, Domácí střih, Rychlý střih, Osobní profil, Acer Aspire, Nejlepší notebooky, Mobilní displej, Rychlé spojení, Zvukový profil, Launch, Mobilní Windows, Notebook Acer, Windows Mobile, Nejmenší plocha, Wake, Řada Aspire, Pohodlná práce


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 1

Je to dobré, cetky z AliExpressu budou nejspíše relativně levné i v roce 2021

Je to dobré, cetky z AliExpressu budou nejspíše relativně levné i v roce 2021

** V roce 2021 začneme platit DPH i u laciného zboží z asijských e-shopů ** Daň ale budeme většinou platit už na e-shopech ** Nemusíte se bát zdlouhavého a drahého celního řízení

Jakub Čížek | 74

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

** Na fotkách aut nahraných na web je dobré rozmazat SPZ ** Značku dokáže z obrázku přečíst Google i Facebook ** SPZ může naplnit podstatu osobního údaje

Karel Kilián | 75

Android Auto a Apple CarPlay představují v autech větší nebezpečí než alkohol v těle řidiče

Android Auto a Apple CarPlay představují v autech větší nebezpečí než alkohol v těle řidiče

Výsledky této studie vás zřejmě vůbec nepřekvapí. Aspoň tak ale můžeme obecně známý názor podložit čísly.

Daniel Fuglevič | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X