Acer představuje novou řadu TravelMate 3200

Společnost Acer představuje novou řadu notebooků TravelMate 3200 s inovativním, jedinečným designem a funkcemi nejnovější generace, které umožňují zvýšit produktivitu a zjednodušit používání osobního počítače.
Acer představuje novou řadu TravelMate 3200

 

Nové notebooky, určené pro profesionální uživatele ze segmentu malých a domácích kanceláří a společností, jsou vybaveny jedinečnou klávesou “eKey” (Empowering Key), která umožňuje uživatelům jednoduchým a optimálním způsobem přizpůsobit notebook požadavkům na vyšší produktivitu.

 

Acer TravelMate 3200 v novém provedení „folio“ s měkkými a elegantními křivkami představuje ideální řešení pro všechny profesionální uživatele, kteří potřebují lehký a stylový pracovní nástroj, zajišťující neomezenou mobilitu, vysoký výkon, bezdrátovou připojitelnost a dlouhou výdrž při provozu na baterie.

 

Notebooky řady TravelMate 3200 jsou založeny na technologii Intel® Mobile Centrino a využívají procesory Intel® Pentium® M nejnovější generace s 2 MB L2 cache, čipset Intel® 855GME se 400 MHz systémovou sběrnicí a bezdrátové připojení Intel® PRO/Wireless 2200BG podle standardu IEEE 802.11b/g. Standardní operační paměť 256/512 MB DDR333 rozšiřitelná až na 2048 MB a pevný disk s kapacitou 60 či 80 GB dokazují, že TravelMate 3200 je srovnatelný s výkonnými stolními počítači a nabízí potřebnou flexibilitu při práci s nejnáročnějšími aplikacemi.

 

Technologie Intel® Mobile Centrino™umožňuje notebooku TravelMate 3200, který váží pouhých 2,18 kg, pracovat až 4 hodiny při provozu na baterie. TravelMate 3200 představuje ideální řešení pro uživatele, kteří potřebují komplexně vybavené a plně funkční zařízení pro každou příležitost.

 

TravelMate 3200 nabízí výjimečný multimediální výkon, který je podporován jasným 14,1” XGA TFT displejem (1024x768), grafickou kartou ATI® MOBILITY RADEON 970064 MB videopamětí, technologií DualView™, umožňující současně používat displej notebooku a externí monitor, jakož i hardwarovou podporu MPEG-2/DVD a S-video out (NTSC/PAL). TravelMate 3200 je dále vybaven audiosystémem SoundBlaster-Pro a MS-Sound™ a dvěma integrovanými stereoreproduktory.

 

Všechny notebooky TravelMate 3200 jsou dodávány v závislosti na modelu s integrovanou kombinovanou mechanikou DVD/CD-RW nebo DVD-RW Super Multi a se čtečkou paměťových karet typu „3 v 1“ pro karty Secure Digital, MultiMediaCard a Memory Stick.

 

Pokud se nacházíte mimo kancelář, notebook TravelMate 3200 umožňuje rychlé připojení k internetu a elektronické poště prostřednictvím integrovaného faxmodemu 56Kbit/s V.92 nebo čipsetu Intel® PRO/Wireless 2200BG 802.11b/g na přístupových místech pro bezdrátové připojení. Jakmile se vrátíte do kanceláře, můžete využít integrovanou gigabitovou síťovou kartu pro připojení k lokální síti či ADSL, zatímco osobní síť Bluetooth lze aktivovat jediným stisknutím tlačítka.

 

Notebooky řady TravelMate 3200 jsou dodávány s veškerými vstupními a výstupními porty, včetně dvou portů USB 2.0, IEEE1394 FireWire, infračerveného portu, portu S-Video (NTSC/PAL) a slotu PCMCIA CardBus typ II. Notebooky jsou dále vybaveny speciálním 100-pólovým portem pro jednoduché připojení portreplikátoru, který umožňuje současně používat napájení, síť a periferní zařízení doma i v zaměstnání.

 

Notebooky Acer TravelMate 3200 jsou dodávány s předinstalovaným systémem Microsoft® Windows® XP Professional Edition v české verzi a úplnou sadou utilit.

 

Nové, elegantní provedení notebooku Travelmate 3200 nabízí praktické technické řešení včetně snadno dostupných ovládacích prvků, dále magnetický zámek víka a novou koncepci pro správu notebooku “eKey”, která dokazuje odhodlání společnosti Acer odstraňovat bariéry mezi lidmi a technikou.

 

Na českém a slovenském trhu je dostupný model TravelMate 3201XCiprocesorem Intel® Pentium® M 715 (1,5 GHz, 2 MB cache, 400 MHz FSB), s pamětí 2x 256 MB DDR SDRAM,  60 GB diskem a DVD/CD-RW mechanikou za cenu 49 990 Kč*/64 290 Sk*. TravelMate 3201XMi je oproti předcházejícímu modelu vybaven pevným diskem 80 GB a mechanikou Super Multi DVD-RW (+, -, RAM) a je v prodeji za 54 990 Kč*.

 

Na notebooky řady Travelmate 3200 je poskytována standardně jednoletá mezinárodní záruka, kterou lze rozšířit na tři roky.

 

Acer – profil společnosti

Společnost Acer patřící mezi deset největších světových dodavatelů značkových osobních počítačů vyvíjí a dodává snadno ovladatelná a spolehlivá řešení IT, která umožňují uživatelům dosáhnout jejich cílů a obohacují jejich život. V roce 2000 společnost Acer osamostatnila výrobní činnosti, aby se mohla v celosvětovém měřítku lépe orientovat na prodej svých značkových výrobků, stolních a mobilních osobních počítačů, serverů, paměťových jednotek, displejů, periferních zařízení a komplexních řešení pro elektronický obchod, vládní instituce, školství a domácí uživatele. Společnost Acer, která byla založena v roce 1976, má 7 800 zaměstnanců a síť dealerů a distributorů ve více než 100 zemích světa. V roce 2003 činily tržby skupiny 4,9 miliard USD. Pro více informací prosím navštivte stránky www.acer.cz.

 

Acer a logo Acer jsou registrované obchodní značky společnosti Acer Incorporated. Microsoft a Windows jsou registrované obchodní značky společnosti Microsoft Corporation. Intel a Pentium jsou registrované obchodní značky společnosti Intel Corporation. Další značky a názvy výrobků jsou obchodní značky a registrované obchodní značky příslušných společností.

* Uvedené ceny jsou doporučené koncové bez DPH a mohou se u jednotlivých prodejců lišit.

 

 

Váš názor Další článek: Výrobce pamětí Infineon dostal pokutu za vysoké ceny RAM

Témata článku: Notebooky, Microsoft, Notebook Acer, Garamond, NTSC, Intro, Inter, Registrovaná karta


Určitě si přečtěte

37 nejstrašnějších počítačů, které jste kdy viděli

37 nejstrašnějších počítačů, které jste kdy viděli

** Přehled nejhorších počítačů na světě ** Šílené konstrukce a materiály ** Jak to dopadne, když se o počítač nestaráte

Karel Javůrek | 24

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

** Máme ji v mobilech a fotoaparátech ** SD karta je dnes už standard ** A proto ji zkusíme připojit i k Arduinu

Jakub Čížek | 20

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

** Koronavrus můžete sledovat skoro živě ** Analytici a kartografové připravili hromadu map ** Vybrali jsme deset z nich

Jakub Čížek | 8

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 8

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

** Představte si svobodné Windows. Bláznivá vize? ** Vývojáři je přitom začali psát už před více než dvaceti lety ** Jmenují se ReactOS a spustíte na nich i Total Commander

Jakub Čížek | 52Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor