Acer představuje novou řadu notebooků pro profesionální uživatele

Acer představuje novou řadu notebooků pro profesionální uživatele

PRAHA, 8. června 2007. Společnost Acer, třetí největší prodejce osobních počítačů na světě (zdroj: údaje společnosti Gartner za 1. čtvrtletí 2007), představila novou řadu notebooků pro profesionální uživatele, která je založena na nejmodernější platformě Intel Santa Rosa. Notebooky TravelMate nové řady, které představují vlajkovou loď v nabídce přenosných počítačů Acer, se vyznačují nejvyšším výkonem a spolehlivostí a jsou určeny pro profesionální i ostatní uživatele s vysokými nároky na výkon a mobilitu.

Společnost Acer, která v průběhu své existence uvedla na trh jako první mnoho inovativních technologií, zavedla nejnovější architekturu Centrino Pro do některých nových řad přenosných počítačů, jejichž prodej bude zahájen v příštích dvou měsících. Nové notebooky budou využívat vynikající výkon zpracování moderní architektury Cetrino PRO a nabídnou vyšší výkon a grafické funkce, jakož i dokonalejší bezdrátové spojení a zabezpečení.

Své poslání - odstraňovat bariéry mezi lidmi a technikou – naplňuje společnost Acer intenzivním a důsledným výzkumem a vývojem, jehož výsledkem je také nový jedinečný design všech nových notebooků Acer, který zavádí nespočet drobných  zlepšení, jejichž celková hodnota je vyšší než cena jednotlivých dílů. Společnost Acer věnovala velké úsilí zpracování detailů notebooků TravelMate se záměrem zlepšit ergonomii vnějšího designu (zaoblení hran a optimalizované umístění portů) i vnitřního provedení (tvar klávesnice umožňující pohodlnější psaní, vyšší kvalita zpracování a celková odolnost spolu s mnoha funkcemi pro zajištění bezpečnosti).

Šasi notebooků TravelMate ProFile je vyrobeno z hořčíkové slitiny, která je lehčí než plastická hmota, avšak 20x pevnější. Tento materiál zajišťuje lepší ochranu počítače, dodává mu elegantnější vzhled a navíc přispívá k minimální hmotnosti, která představuje základní předpoklad mobility.

Výsledkem třicetiletých zkušenosti společnosti Acer s inovativními technologiemi jsou dvě řady notebooků, založených na inovativní architektuře Centrino PRO - TravelMate 6592, TravelMate 6492 a TravelMate 6292, které jsou navrženy jako náhrada stolních počítačů, a dále tři řady s platformou Intel® Santa Rosa: Řady TravelMate 7720 a TravelMate 5720, určené pro segment malých a domácích kanceláří.

Vybrané řady notebooků pro profesionální uživatele jsou rovněž vybaveny nejmodernějšími bezpečnostními řešeními Trusted Platform Module (TPM). TPM je vynikající bezpečnostní řešení integrované v notebooku, které snižuje bezpečnostní rizika a zvyšuje spolehlivost díky bezpečnému generování a správě osobních šifrovacích klíčů.

Témata článku: Notebooky, Rose, Inovativní technologie, Osobní klíč, Malá spolehlivost, Bezpečnostní společnost, Profesionální notebook, Profesionální segment, Nová architektura, Zaoblený díl, Nový design, Osobní profil, Nová řada, Notebook Acer, Vnější provedení, Nejvyšší detail, Vysoká odolnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?